Siemens - Panel-PC - 6AV6646-1BB18-0AA0
Aanbevelingen
Productomschrijving
6AV66461BB180AA0 SIMATIC ITC1900 V3 PRO, Industrial Thin Client, 19 widescreen TFT dis
SIMATIC ITC1900 V3 PRO, Industrial Thin Client, 19" widescreen TFT display, capacitive touch sensor, Supported protocols: RDP, VNC, Smart Server, HTML5 etc. standard design, supporting foot mounting Industrial Thin Clients SIMATIC ITC are powerful operator terminals with high-resolution widescreen touch displays in sizes 12", 15", 19", and 22". They are especially user-friendly when implementing distributed HMI solutions with Client-Server architecture and can be used flexibly, from operator control and monitoring on the machine level to connecting to control systems (SCADA) and to numeric controllers (SINUMERIK). Without wearing parts, such as fans or hard disks, and equipped with die-cast aluminum fronts, SIMATIC ITCs are especially robust and maintenance-free. The devices can be almost any distance from the server system over Industrial Ethernet.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3128827 |
| Artikelnummer fabrikant | 6AV66461BB180AA0 |
| EAN-code | 4047623409335 |
| Artikelklasse (ETIM) | Panel-PC |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6AV6646-1BB18-0AA0 |
| Omschrijving | SIMATIC HMI ITC1900 V3 PRO standard design Pedestal mounting |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Voedingsspanning bij DC | 19.2 - 28.8 V |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 2 |
| Aantal interfaces PROFINET | 2 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 4 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Aantal HW-interfaces SCSI | 0 |
| Aantal HW-interfaces PS2 | 0 |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Uitvoering display | TFT |
| Beeldschermdiagonaal | 18.5 inch |
| Aantal pixels, horizontaal | 1366 |
| Aantal pixels, verticaal | 768 |
| Voorgeïnstalleerd besturingssysteem | Geen |
| Max. hoofdgeheugen | 2000 Mbyte |
| Geïntegreerd toetsenbord | Nee |
| Aantal functietoetsen | 0 |
| Met touchscreen | Ja |
| Muis-cursor besturing geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 45 °C |
| Met harde schijf | Ja |
| Met CD-ROM-drive | Nee |
| Met DVD-drive | Nee |
| Met CD-RW-drive | Nee |
| Met DVD RW-drive | Nee |
| Met disk drive | Nee |
| Met overige opslagmedia | Nee |
| Klantspecifieke configuratie mogelijk | Nee |
| Aantal vrije AGP-slots | 0 |
| Aantal vrije PCI-slots | 0 |
| Aantal vrije ISA-slots | 0 |
| Aantal vrije PCMCIA-slots | 0 |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Bevestigingswijze, tafelvoet | Ja |
| Bevestigingswijze, galgmontage | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Breedte front | 462 mm |
| Hoogte front | 293 mm |
| Inbouwdiepte | 101 mm |
| Aantal toetsen met LED | 0 |
| Aantal systeemtoetsen | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 8,8 kg |
| Afmeting verpakking | 0,63 x 0,4 x 0,22 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.340,00 per 1 st |
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV6646-1BB18-0AA0/cat
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6AV6646-1BB18-0AA0
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV6646-1BB18-0AA0/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV6646-1BB18-0AA0/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV6646-1BB18-0AA0/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV6646-1BB18-0AA0/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Artikel bevat 1 st