Siemens - Panel-PC - 6AV6646-1BA20-0NA1
Aanbevelingen
Productomschrijving
6AV66461BA200NA1 SIMATIC ITC19 00 V3, INDUSTRIAL THIN CLIENT, 19" WIDESCREEN TFT
SIMATIC ITC1900 V3, industrial thin client, 19" widescreen TFT display, capacitive touch sensor, supported protocols: RDP, VNC, SMARTSERVER HTML5 and others neutral design, built-in unit full HD display Industrial Thin Clients SIMATIC ITC are powerful operator terminals with high-resolution widescreen touch displays in sizes 12", 15", 19", and 22". They are especially user-friendly when implementing distributed HMI solutions with Client-Server architecture and can be used flexibly, from operator control and monitoring on the machine level to connecting to control systems (SCADA) and to numeric controllers (SINUMERIK). Without wearing parts, such as fans or hard disks, and equipped with die-cast aluminum fronts, SIMATIC ITCs are especially robust and maintenance-free. The devices can be almost any distance from the server system over Industrial Ethernet.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4191459 |
| Artikelnummer fabrikant | 6AV66461BA200NA1 |
| EAN-code | 4025515738107 |
| Artikelklasse (ETIM) | Panel-PC |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6AV6646-1BA20-0NA1 |
| Omschrijving | SIMATIC HMI ITC1900 V3 neutral design Built-in unit |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Voedingsspanning bij DC | 19.2 - 28.8 V |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 2 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 4 |
| Aantal HW-interfaces SCSI | 0 |
| Aantal HW-interfaces PS2 | 0 |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Uitvoering display | TFT |
| Beeldschermdiagonaal | 18.5 inch |
| Aantal pixels, horizontaal | 1920 |
| Aantal pixels, verticaal | 1080 |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 45 °C |
| Met disk drive | Nee |
| Aantal vrije AGP-slots | 0 |
| Aantal vrije ISA-slots | 0 |
| Aantal vrije PCMCIA-slots | 0 |
| Frontinbouw mogelijk | Ja |
| Rackmontage mogelijk | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Breedte front | 464 mm |
| Hoogte front | 294 mm |
| Inbouwdiepte | 73 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 6,94 kg |
| Afmeting verpakking | 0,62 x 0,4 x 0,14 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.110,00 per 1 st |
Links
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6AV6646-1BA20-0NA1
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV6646-1BA20-0NA1/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV6646-1BA20-0NA1/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV6646-1BA20-0NA1/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV6646-1BA20-0NA1/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Link to REACH information
Link to Product page
Artikel bevat 1 st