Siemens - Motorbeveiligingsschakelaar - 3RV2411-0BA20
Aanbevelingen
Productomschrijving
3RV2411-0BA20 CIRCUIT-BREAKER SZ S00
Circuit breaker size S00 for transformer protection A-release 0.14...0.2 A N-release 4.2 A Spring-type terminal Standard switching capacity Circuit breaker SIRIUS 3RV2 For transformer protection for the reliable protection of transformers against short-cir
Vermogenschakelaar uitvoering S00 voor de trafobeveiliging Spanningsbeveiliging 0,14 - 0,2 A Kortsluitingsbeveiliging 4,2 A Veerklembeveiliging Standaard schakelvermogen Vermogensschakelaar SIRIUS 3RV2 voor transformatorbeveiliging voor de veilige bescherming van transformatoren tegen kortsluiting en overbelasting. De compacte en klimaatbestendige vermogensschakelaars zijn door hun geringe warmteproductie optimaal geschikt voor gebruik in verbruikersgedeelten, en natuurlijk ook voor IE3/IE4-motoren en evenzeer voor het schakelen van gelijkstroom. Wereldwijde goedkeuringen (bijvoorbeeld IEC en UL/CSA) en toepassing in systemen met ontploffingsgevaar (ATEX respectievelijk IEC Ex) zijn vanzelfsprekend. Beschikbaar zijn apparaatvarianten voor motorbescherming (ook met overbelastingsrelaisfunctie), installatiebescherming, kortsluitbeveiliging van startercombinaties, transformatorbescherming, als hoofd- en NOODSTOP-schakelaar en voor gebruik in IT-netten.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2049419 |
| Artikelnummer fabrikant | 3RV24110BA20 |
| EAN-code | 4011209767218 |
| Artikelklasse (ETIM) | Motorbeveiligingsschakelaar |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3RV2411-0BA20 |
| Omschrijving | vermogensschakelaar, S00 voor transformatorbeveiliging overbelastingsb |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 0.14 - 0.2 A |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Uitschakeltechniek | Magnetisch |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Breedte | 45 mm |
| Nom. continustroom Iu | 0.2 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 0 kW |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 0.1 kW |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 100 kA |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 106 mm |
| Diepte | 97 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,3 kg |
| Afmeting verpakking | 0,12 x 0,053 x 0,107 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 104,00 per 1 st |
Media
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RV2411-0BA20/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3RV2411-0BA20
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RV2411-0BA20/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RV2411-0BA20/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RV2411-0BA20/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RV2411-0BA20/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Link to Product page
Artikel bevat 1 st