Siemens - Motorbeveiligingsschakelaar - 3RV2411-0BA15
Aanbevelingen
Productomschrijving
3RV2411-0BA15 CIRCUIT-BREAKER SZ S00
Circuit breaker size S00 for transformer protection A-release 0.14...0.2 A N-release 4.2 A screw terminal Standard switching capacity with transverse auxiliary switches 1 NO+1 NC Circuit breaker SIRIUS 3RV2 For transformer protection for the reliable prote
Vermogenschakelaar uitvoering S00 voor de trafobeveiliging Spanningsbeveiliging 0,14 - 0,2 A Kortsluitingsbeveiliging 4,2 A Schroefaansluiting Standaard schakelvermogen met horizontaal liggende hulpschakelaar 1 NO+1 NC Vermogensschakelaar SIRIUS 3RV2 voor transformatorbeveiliging voor de veilige bescherming van transformatoren tegen kortsluiting en overbelasting. De compacte en klimaatbestendige vermogensschakelaars zijn door hun geringe warmteproductie optimaal geschikt voor gebruik in verbruikersgedeelten, en natuurlijk ook voor IE3/IE4-motoren en evenzeer voor het schakelen van gelijkstroom. Wereldwijde goedkeuringen (bijvoorbeeld IEC en UL/CSA) en toepassing in systemen met ontploffingsgevaar (ATEX respectievelijk IEC Ex) zijn vanzelfsprekend.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2049418 |
| Artikelnummer fabrikant | 3RV24110BA15 |
| EAN-code | 4011209841390 |
| Artikelklasse (ETIM) | Motorbeveiligingsschakelaar |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3RV2411-0BA15 |
| Omschrijving | vermogensschakelaar, S00 voor transformatorbeveiliging overbelastingsb |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 0.14 - 0.2 A |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Uitschakeltechniek | Magnetisch |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Breedte | 45 mm |
| Nom. continustroom Iu | 0.2 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 0 kW |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 0.1 kW |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 100 kA |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 97 mm |
| Diepte | 97 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,293 kg |
| Afmeting verpakking | 0,102 x 0,049 x 0,102 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 128,00 per 1 st |
Media
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RV2411-0BA15/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3RV2411-0BA15
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RV2411-0BA15/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RV2411-0BA15/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RV2411-0BA15/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RV2411-0BA15/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Link to Product page
Artikel bevat 1 st