Siemens - Motorbeveiligingsschakelaar - 3RV2011-0GA10 3RV20110GA10 394729
Siemens - Motorbeveiligingsschakelaar - 3RV2011-0GA10
Brutoprijs 84,70
Siemens - Motorbeveiligingsschakelaar - 3RV2011-0GA10 3RV20110GA10 59078
Ons artikelnummer
Artikelnummer fabrikant
3RV20110GA10
Type nummer
3RV2011-0GA10
EAN-code
Instelbereik overbelastingsbeveiliging
0.45 - 0.63 A
Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging
8.2 - 8.2 A
Faseuitvalgevoelig
Ja
Uitschakeltechniek
Magnetisch
Bedrijfsspanning (meetspanning)
690 - 690 V
84,70
Brutoprijs 84,70
In stock green icon Op voorraad: 33
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 1 werkdag
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
3RV2011-0GA10 (0,45-0,63A) CIRCUIT-BREAKER SZ S00, FOR MO
Circuit breaker size S00 for motor protection, CLASS 10 A-release 0.45...0.63 A N-release 8.2 A screw terminal Standard switching capacity Circuit breaker SIRIUS 3RV2 For motor protection for the reliable shutdown in the event of a short-circuit and for pr
Vermogenschakelaar uitvoering S00 voor de motorbeveiliging, Klasse 10 Spanningsbeveiliging 0,45 - 0,63 A Kortsluitingsbeveiliging 8,2 A Schroefaansluiting Standaard schakelvermogen Vermogensschakelaar SIRIUS 3RV2 voor motorbeveiliging voor het veilig uitschakelen bij kortsluiting, en bescherming van verbruikers en installatie tegen overbelasting, evenals voor de veilige ontkoppeling van de installatie van het net. De compacte en klimaatbestendige vermogensschakelaars zijn door hun geringe warmteproductie optimaal geschikt voor gebruik in verbruikersgedeelten, en natuurlijk ook voor IE3/IE4-motoren en evenzeer voor het schakelen van gelijkstroom. Wereldwijde goedkeuringen (bijvoorbeeld IEC en UL/CSA) en toepassing in systemen met ontploffingsgevaar (ATEX respectievelijk IEC Ex) zijn vanzelfsprekend.
Specificaties
Algemeen
Ons artikelnummer 2049222
Artikelnummer fabrikant 3RV20110GA10
EAN-code 4011209712379
Artikelklasse (ETIM) Motorbeveiligingsschakelaar
Merk Siemens
Serie
Type nummer 3RV2011-0GA10
Omschrijving vermogensschakelaar, S00, motorbeveiliging, class 10, overbelastingsbe
Land van Oorsprong DE
Technisch
Instelbereik overbelastingsbeveiliging 0.45 - 0.63 A
Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging 8.2 - 8.2 A
Faseuitvalgevoelig Ja
Uitschakeltechniek Magnetisch
Bedrijfsspanning (meetspanning) 690 - 690 V
Breedte 45 mm
Nom. continustroom Iu 0.63 A
Nom. vermogen bij AC-3, 230 V 0.1 kW
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V 0.18 kW
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit Schroefaansluiting
Apparaatbouwvorm Inbouwapparaat vaste inbouw techniek
Met geïntegreerd hulpcontact Nee
Met geïntegreerde onderspanningsspoel Nee
Aantal polen 3
Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC 100 kA
Beschermingsgraad (IP) IP20
Hoogte 97 mm
Diepte 97 mm