Siemens - Media converter - 6GK5102-1GS00-2AC2
Aanbevelingen
Productomschrijving
6GK51021GS002AC2 SCALANCE XCM1 02, IE MEDIA CONVERTER 1X 10/100/1000 MBIT/S RJ45,
SCALANCE XCM102, IE media converter unmanaged 1x 100/1000 Mbps RJ45 port, 1x 100/1000 Mbps SFP port, LED diagnostics, error signaling contact with set pushbutton redundant power supply, securing collar, manual available as a download . SCALANCE XCM102, IE media converter unmanaged 1x 100/1000 Mbps RJ45 port, 1x 100/1000 Mbps SFP port, LED diagnostics, error signaling contact with set button, redundant power supply, securing collar, manual available as a download.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4191755 |
| Artikelnummer fabrikant | 6GK51021GS002AC2 |
| EAN-code | 4047623043034 |
| Artikelklasse (ETIM) | Media converter |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6GK5102-1GS00-2AC2 |
| Omschrijving | SCALANCE XCM102, IE media converter 1x 10/100/1000 Mbit/s RJ45, 1x 1 G |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Ethernet | Nee |
| Fast Ethernet | Ja |
| Aantal poorten 10Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 10Mbps BNC | 0 |
| Breedte | 35 mm |
| Aantal poorten 10Mbps AUI | 0 |
| Aantal poorten 10Mbps ST | 0 |
| Aantal poorten 10Mbps SC | 0 |
| Aantal poorten 10Mbps VF-45 | 0 |
| Aantal poorten 10 Mbps MTRJ | 0 |
| Aantal poorten 10/100 Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 100Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 100Mbps ST | 1 |
| Aantal poorten 100Mbps VF-45 | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (SX) | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (LX) | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps LC (SX) | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps LC (LX) | 0 |
| Aantal poorten 10 Gbps SC (SX) | 0 |
| Aantal poorten 10 Gbps SC (LX) | 0 |
| Aantal poorten 10 Gbps LC (SX) | 0 |
| Aantal poorten 10 Gbps LC (LX) | 0 |
| Aantal GBIC- (SX) poorten | 0 |
| Aantal GBIC- (LX) poorten | 0 |
| Aantal Mini-GBIC-Ports (SX) | 0 |
| Aantal Mini-GBIC-Ports (LX) | 0 |
| Managed | Nee |
| Bouwvorm | Enkel apparaat |
| Hoogte | 147 mm |
| Diepte | 123 mm |
| Wand-/directmontage mogelijk | Ja |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Aantal poorten 10/100/1000 Mbps RJ45 | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,52 kg |
| Afmeting verpakking | 0,124 x 0,06 x 0,125 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 250,00 per 1 st |
Downloads
Links
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6GK5102-1GS00-2AC2
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GK5102-1GS00-2AC2/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GK5102-1GS00-2AC2/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GK5102-1GS00-2AC2/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GK5102-1GS00-2AC2/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Link to REACH information
Link to Product page
Artikel bevat 1 st