Siemens - Magneetschakelaar - 3RT2015-1KB41
Aanbevelingen
Productomschrijving
3RT2015-1KB41 AC-3, 3KW/400V, 1NO
power contactor, AC-3e/AC-3, 7 A, 3 kW / 400 V, 3-pole, 24 V DC, 0.7-1.25* Us, with integrated suppressor diode, auxiliary contacts: 1 NO, screw terminal, frame size: S00, suitable for PLC outputs, not expandable with auxiliary switch expandable Coupling c
vermogensrelais, AC-3e/AC-3, 7 A, 3 kW / 400 V, 3-polig, DC 24 V, 0,7-1,25* nominale stuurspanning, met geïntegreerde suppressordiode, hulpcontacten: 1 NO, schroefklemaansluiting, bouwgrootte: S00, geschikt voor PLC-uitgangen, niet met hulpschakelaar uit te breiden Koppelschuif SIRIUS 3RT2 voor het schakelen van motoren en van hulp- en regelcircuits, met name ontworpen voor de directe aansluiting op elektronische regelingen. De contactoren 3RT2 zijn onderdeel van de SIRIUS systeemmodule met zijn optimaal op elkaar afgestemde producten. Ze overtuigen door groot vermogen bij gelijktijdig compacte bouwwijze en hoge contactbetrouwbaarheid. Ze kunnen veelvuldig worden gecombineerd met andere componenten in het verbruikersgedeelte. Veel van de apparaatcombinaties zijn in de fabriek getest. Geïntegreerde hulpschakelaars verminderen de complexiteit van uw constructie. De aansluitingen aan de voorzijde maken eenvoudig bedraden mogelijk.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2048159 |
| Artikelnummer fabrikant | 3RT20151KB41 |
| EAN-code | 4011209846944 |
| Artikelklasse (ETIM) | Magneetschakelaar |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3RT2015-1KB41 |
| Omschrijving | Koppelcontactor, AC-3e, 7 A/3 kW/400 V, 3-polig, DC 24 V, 1NO, schroef |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 3 kW |
| Type stuurspanning | DC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 18 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 7 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 6.5 A |
| Nom. vermogen bij AC-4, 400 V | 3 kW |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Nom. vermogen NEMA | 2.206 kW |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,294 kg |
| Afmeting verpakking | 0,062 x 0,05 x 0,078 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 61,50 per 1 st |
Media
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RT2015-1KB41/cat
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3RT2015-1KB41
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RT2015-1KB41/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RT2015-1KB41/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RT2015-1KB41/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3RT2015-1KB41/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Link to Product page
Artikel bevat 1 st