Siemens - Industriële PC - 6AG4104-5KF16-2LX8
Brutoprijs
6.796,00
Siemens - Industriële PC - 6AG4104-5KF16-2LX8
Ons artikelnummer
4191343
Artikelnummer fabrikant
6AG41045KF162LX8
Type nummer
6AG4104-5KF16-2LX8
EAN-code
Spanningstype voedingsspanning
AC
Breedte
430 mm
Aantal HW-interfaces serieel TTY
0
Aantal HW-interfaces Wireless
0
Ondersteunt protocol voor CAN
Nee
Productomschrijving
6AG41045KF162LX8 SIMATIC IPC I
SIMATIC IPC547J (rack PC, 19", 4 U); interfaces: 2x USB 3.0 on the front; COM1, audio on the rear side; 7 slots: 5x PCI Express, 2x PCI, temperature and fan monitoring; watchdog; card retainer
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4191343 |
| Artikelnummer fabrikant | 6AG41045KF162LX8 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Industriële PC |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6AG4104-5KF16-2LX8 |
| Omschrijving | SIMATIC IPC IPC547J |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Breedte | 430 mm |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Max. hoofdgeheugen | 128000 Mbyte |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 40 °C |
| Met grafische kaart | Ja |
| Met disk drive | Nee |
| Aantal vrije AGP-slots | 0 |
| Aantal vrije PCI-slots | 2 |
| Aantal vrije ISA-slots | 0 |
| Aantal vrije PCMCIA-slots | 0 |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Hoogte | 177 mm |
| Diepte | 446 mm |
| Aantal geheugenslots | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 15 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 17 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6.796,00 per 1 st |
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6AG4104-5KF16-2LX8
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AG4104-5KF16-2LX8/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AG4104-5KF16-2LX8/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AG4104-5KF16-2LX8/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AG4104-5KF16-2LX8/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Link to Product page
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6AG4104-5KF16-2LX8
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AG4104-5KF16-2LX8/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AG4104-5KF16-2LX8/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AG4104-5KF16-2LX8/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AG4104-5KF16-2LX8/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Link to Product page
Artikel bevat 1 st