Siemens - Grafisch paneel - 6AV2128-3MB57-1BX0
Aanbevelingen
Productomschrijving
6AV21283MB571BX0 SIMATIC HMI M TP1200 UNIFIED COMFORT PRO NEUTRAL FRONT PREPARED
SIMATIC HMI MTP1200 PRO, for supporting foot (expandable, flange at bottom), neutral front, 12.1" widescreen TFT display, 16 million colors, PROFINET interface, configurable as of WinCC Unified Comfort V18, contains open-source software, which is provided free of charge The SIMATIC HMI Unified Comfort Panels PRO are characterized by a high degree of protection IP65 (NEMA4) and flexible mounting options (e.g. directly on the machine, or on a stand or a support arm system). All devices offer the maximum operating comfort thanks to modern multi-touch technology, in sizes from 12 to 22" and enable innovative operating concepts based on the new SIMATIC WinCC Unified visualization software. The functionality of the device can easily be extended by the integrated Edge functionality as required. Every Unified Comfort Panel PRO is available in two design variants. Standard design: Siemens and SIMATIC HMI branding with a silver aluminum frame.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4251784 |
| Artikelnummer fabrikant | 6AV21283MB571BX0 |
| EAN-code | 4047623413967 |
| Artikelklasse (ETIM) | Grafisch paneel |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6AV2128-3MB57-1BX0 |
| Omschrijving | SIMATIC HMI MTP1200 Unified Comfort PRO Neutral Front Prepared for ped |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Voedingsspanning bij DC | 19.2 - 28.8 V |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 2 |
| Aantal interfaces PROFINET | 1 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 1 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 4 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Ja |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Ja |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Uitvoering display | TFT |
| Met kleurendisplay | Ja |
| Aantal kleuren van het display | 16777216 |
| Beeldschermdiagonaal | 12.1 inch |
| Aantal pixels, horizontaal | 1280 |
| Aantal pixels, verticaal | 800 |
| Met numeriek toetsenbord | Ja |
| Met alpha toetsenbord | Ja |
| Met meldingsindicatie | Ja |
| Met meldsysteem (incl. buffer en bevestiging) | Ja |
| Proceswaardedisplays (output) mogelijk | Ja |
| Proceswaarde-entries (input) mogelijk | Ja |
| Met recepten | Ja |
| Met printeruitvoer | Ja |
| Aantal online-talen | 32 |
| Extra softwarecomponenten, laadbaar | Ja |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 45 °C |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Breedte front | 313 mm |
| Hoogte front | 225 mm |
| Inbouwdiepte | 101 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 5,976 kg |
| Afmeting verpakking | 0,399 x 0,304 x 0,131 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3.200,00 per 1 st |
Downloads
Links
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6AV2128-3MB57-1BX0
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV2128-3MB57-1BX0/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV2128-3MB57-1BX0/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV2128-3MB57-1BX0/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6AV2128-3MB57-1BX0/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Link to REACH information
Deeplink REACH
Link to Product page
Artikel bevat 1 st