Siemens - Gelijkstroomvoedingseenheid - 6GK5598-1AA00-3AA0
Productomschrijving
6GK5598-1AA00-3AA0 SCALANCE PS598-1 POWER SUPPLY
SCALANCE PS598-1 Power-Supply 300 W input: 85-264 V AC IEC plug; Output: DC 24 V connecting terminals or for direct connection to SCALANCE X-500. SCALANCEPower Supply PS598-1Designed for installation in 19" control cabinets or for direct mounting on Industrial Ethernet Layer 3 switches.Global applicat...nvironments.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Gelijkstroomvoedingseenheid" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2416139 |
| Artikelnummer fabrikant | 6GK55981AA003AA0 |
| EAN-code | 4019169854689 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gelijkstroomvoedingseenheid |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6GK5598-1AA00-3AA0 |
| Omschrijving | Power supply PS598-1, 300W, input 85-264 V AC, IEC plug |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| 1e Secundaire spanning | 0 - 0 V |
| 2e Secundaire spanning | 0 - 0 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 12.5 A |
| Max. uitgangsstroom 1 | 12.5 A |
| Breedte | 446 mm |
| Max. uitgangsstroom 2 | 0 A |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Kortsluitvast | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 0 - 0 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 0 - 0 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 0 - 0 V |
| Uitgangsspanning geregeld | Nee |
| Vermogensafgifte | 300 W |
| Gestabiliseerd | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Wandmontage mogelijk | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Hoogte | 44 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,03 kg |
| Afmeting verpakking | 0,074 x 0,05 x 0,114 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.350,00 per 1 st |
Downloads
Duurzaamheid
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Gelijkstroomvoedingseenheid" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GK5598-1AA00-3AA0/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6GK5598-1AA00-3AA0
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GK5598-1AA00-3AA0/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GK5598-1AA00-3AA0/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GK5598-1AA00-3AA0/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GK5598-1AA00-3AA0/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Link to Product page
Artikel bevat 1 st