Siemens - Frequentieregelaar =< 1 kV - 6SL3210-5FB10-2UF0
Ons artikelnummer
4416691
Artikelnummer fabrikant
6SL3210-5FB10-2UF0 Refurbished
Type nummer
6SL3210-5FB10-2UF0
EAN-code
Productomschrijving
6SL3210-5FB10-2UF0 REFURBISHED 6SL32105FB102UF0 SINAMICS V90,PROFINET,1/3 AC 200V 0.2KW
SINAMICS V90, with PROFINET input voltage: 200-240 V 1/3-phase AC -15%/+10% 3.0/1.8 A 45-66 output voltage: 0 – input voltage 1.4 A 0-330 Hz motor: 0.2 kW degree of protection: IP20 size B, 55x170x170 (WxHxD)
De prijs en beschikbaarheid van dit artikel zijn op aanvraag. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4416691 |
| Artikelnummer fabrikant | 6SL3210-5FB10-2UF0 Refurbished |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Frequentieregelaar =< 1 kV |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6SL3210-5FB10-2UF0 |
| Omschrijving | 6SL32105FB102UF0 SINAMICS V90,PROFINET,1/3 AC 200V 0.2KW |
| Land van Oorsprong |
Logistiek
| Levertermijn | Op aanvraag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 1 |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,25 kg |
| Afmeting verpakking | 5 x 17 x 17 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 1