Siemens - Frequentieregelaar =< 1 kV - 6SL3210-5BB21-5UV0
Ons artikelnummer
4416641
Artikelnummer fabrikant
6SL3210-5BB21-5UV0 Refurbished
Type nummer
6SL3210-5BB21-5UV0
EAN-code
Productomschrijving
6SL3210-5BB21-5UV0 REFURBISHED 6SL3210-5BB21-5UV0 SINAMICS V20, 1AC230V 1,5KW UNFILTERED
200-240 V 1-phase AC -10/+10 rated power 1.5 kW with 150% overload for 60 s unfiltered I/O: 4 DI, 2 DO, 2 AI, 1 AO fieldbus: USS/MODBUS RTU with built-in BOP degree of protection IP20/UL open size: B 140x160x165 (WxHxD)
De prijs en beschikbaarheid van dit artikel zijn op aanvraag. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4416641 |
| Artikelnummer fabrikant | 6SL3210-5BB21-5UV0 Refurbished |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Frequentieregelaar =< 1 kV |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6SL3210-5BB21-5UV0 |
| Omschrijving | 6SL3210-5BB21-5UV0 SINAMICS V20, 1AC230V 1,5KW UNFILTERED |
| Land van Oorsprong |
Logistiek
| Levertermijn | Op aanvraag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 1 |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,4 kg |
| Afmeting verpakking | 14 x 16 x 16 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 1