Siemens - Frequentieregelaar =< 1 kV - 6SL3210-1KE23-8UP0
Ons artikelnummer
4416316
Artikelnummer fabrikant
6SL3210-1KE23-8UP0 Refurbished
Type nummer
6SL3210-1KE23-8UP0
EAN-code
Productomschrijving
6SL3210-1KE23-8UP0 REFURBISHED 6SL3210-1KE23-8UP0 G120C 18,5K
SINAMICS G120C RATED POWER 18,5KW WITH 150% OVERLOAD FOR 3 SEC 3AC380-480V +10/-20% 47-63HZ UNFILTERED I/O-INTERFACE: 6DI, 2DO,1AI,1AO SAFE TORQUE OFF INTEGRATED FIELDBUS: PROFIBUS-DP PROTECTION: IP20/ UL OPEN TYPE SIZE: FSC 295X140X203(HXWXD)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4416316 |
| Artikelnummer fabrikant | 6SL3210-1KE23-8UP0 Refurbished |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Frequentieregelaar =< 1 kV |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6SL3210-1KE23-8UP0 |
| Omschrijving | 6SL3210-1KE23-8UP0 G120C 18,5K |
| Land van Oorsprong |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 5 kg |
| Afmeting verpakking | 14 x 20 x 29 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.899,13 per 1 st |
Artikel bevat 1 st