Siemens - Frequentieregelaar =< 1 kV - 6SL3210-1KE12-3AP0
Ons artikelnummer
4416147
Artikelnummer fabrikant
6SL3210-1KE12-3AP0 Refurbished
Type nummer
6SL3210-1KE12-3AP0
EAN-code
Productomschrijving
6SL3210-1KE12-3AP0 REFURBISHED 6SL3210-1KE12-3AP0 G120C 0,75K
SINAMICS G120C RATED POWER 0,75KW WITH 150% OVERLOAD FOR 3 SEC 3AC380-480V +10/-20% 47-63HZ INTEGRATED FILTER CLASS A I/O-INTERFACE: 6DI, 2DO,1AI,1AO SAFE TORQUE OFF INTEGRATED FIELDBUS: PROFIBUS-DP PROTECTION: IP20/ UL OPEN TYPE SIZE: FSA 196X73X203
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4416147 |
| Artikelnummer fabrikant | 6SL3210-1KE12-3AP0 Refurbished |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Frequentieregelaar =< 1 kV |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6SL3210-1KE12-3AP0 |
| Omschrijving | 6SL3210-1KE12-3AP0 G120C 0,75K |
| Land van Oorsprong |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,3 kg |
| Afmeting verpakking | 7 x 20 x 19 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 475,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st