Siemens - Fasebewakingsrelais - 3UG5514-2BR20
Aanbevelingen
Productomschrijving
3UG5514-2BR20 Analoog fasebew.
analog adjustment monitoring relay phase failure, phase sequence, asymmetry and under-voltage monitoring 3x 160-690 V AC, 15-70 Hz 2 changeover contacts spring-loaded terminal Network monitoring relay with analog setting SIRIUS 3UG5 for monitoring phase se
analoog instelbaar bewakingsrelais faseuitval-, fasevolgorde-, asymmetrie en onderspanningsbewaking 3x 160-690 V AC, 15-70 Hz 2 wisselcontacten veerklemaansluiting Analoog instelbaar net-bewakingrelais SIRIUS 3UG5 voor de bewaking van fasevolgorde, -uitval en -asymmetrie en onderspanning, bijvoorbeeld bij mobiele installaties zoals klimaatregel-compressoren, koelcontainers, bouwlocatie-compressoren, kranen of zonne- en windenergiesystemen. Wereldwijd gebruik door internationale certificeringen. Minder benodigde ruimte in de schakelkast dankzij een smalle bouwbreedte. Alle uitvoeringen met afneembare aansluitklemmen. Naast schroefaansluittechniek zijn de apparaten meestal ook met veertrekaansluiting leverbaar, voor een snelle, onderhoudsvrije en trillingsvrije aansluiting. Varianten met een breed spanningsbereik zonder hulpspanning kunnen in alle netten van de wereld worden gebruikt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2688966 |
| Artikelnummer fabrikant | 3UG55142BR20 |
| EAN-code | 4047621099934 |
| Artikelklasse (ETIM) | Fasebewakingsrelais |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3UG5514-2BR20 |
| Omschrijving | Netbewakingsrelais, analoog, faseuitval, fasevolgorde, asymmetrie, ond |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 200 - 690 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 200 - 690 V |
| Breedte | 22.5 mm |
| Type stuurspanning | AC |
| Fasevolgordebewakingsfunctie | Ja |
| Fase-uitvalfunctie | Ja |
| Functie onderspanningsdetectie | Ja |
| Functie overspanningsdetectie | Nee |
| Fase-onbalansfunctie | Ja |
| Spanningsmeetbereik | 160 - 760 V |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 0.1 s |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 20 s |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Hoogte | 100 mm |
| Diepte | 90 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,164 kg |
| Afmeting verpakking | 0,127 x 0,111 x 0,038 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 192,00 per 1 st |
Media
Downloads
Duurzaamheid
Links
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3UG5514-2BR20
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3UG5514-2BR20/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3UG5514-2BR20/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3UG5514-2BR20/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3UG5514-2BR20/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Link to REACH information
Deeplink REACH
Link to Product page
Artikel bevat 1 st