Siemens - Elektriciteitsmeter - 7KT1668
Productomschrijving
7KT1668 SENTRON, measuring device, 7KT PAC1600, LCD, L-L: 400 V, L-N: 230 V, 8
SENTRON, measuring device, 7KT PAC1600, LCD, L-L: 400 V, L-N: 230 V, 80 A, strd rail instr., 3-phase, M-Bus + MID, apparent /active/reactive energy, self-powered, screw terminals Energy counter SENTRON 7KT PAC1600 for calibrated measurement of the power co
SENTRON, meetinstrument, 7KT PAC1600, LCD, L-L: 400 V, L-N: 230 V, 80 A, DIN-railapparaat, 3-fasig, M-bus + MID, schijn- / werk- / blindenergie met eigen voeding, schroefaansluiting Energiemeter SENTRON 7KT PAC1600 voor de geijkte meting van het energieverbruik in één- en driefasige netwerken, bijv. bij industriële installaties, utiliteitsgebouwen, kantoren en appartementen voor factureringsdoeleinden. De MID-geijkte energiemeettoestellen 7KT PAC1600 registreren nauwkeurig, reproduceerbaar en betrouwbaar alle energiewaarden voor voeding, afgaande elektrische leidingen of afzonderlijke verbruikers door meting via transformatoren of directe meting tot 80 A (3-fasig) en tot 63 A (1-fase). Ze leveren niet alleen omvattende informatie over uw elektrische installatie en energieverdeling, maar ook belangrijke meetwaarden voor het beoordelen van de installatietoestand.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3130289 |
| Artikelnummer fabrikant | 7KT1668 |
| EAN-code | 4001869563633 |
| Artikelklasse (ETIM) | Elektriciteitsmeter |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 7KT1668 |
| Omschrijving | SENTRON meetapparaat 7KT PAC1600, driefasen uitvoering, 80 A, standaar |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Type meter | Elektronisch |
| Nom. stroom (In) | 80 A |
| Max. stroom (Imax) | 80 A |
| Nom. spanning (Un) N-L | 187 - 264 V |
| Nom. spanning (Un) L-L | 323 - 456 V |
| Frequentie | 45 - 65 Hz |
| Pooltype | Drieleider/vierleider |
| Model | Directe meting |
| Energiesoort | Werk- en blindvermogen |
| Geschikt voor | Afname/levering |
| Tariefuitvoering | Dubbeltarief |
| Meettype belastingscurve | Nee |
| Terugloopblokkering | Ja |
| Geijkt | Ja |
| Goedkeuring | Measuring Instruments Directive |
| Pulsuitgang | Elektrisch |
| Impulstype | S0 |
| Impulssnelheid | 0 - 0 Imp/kWh (kvarh) |
| Type indicatie | Digitaal |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Uitvoering van de interface | M-bus |
| Met vergrendelcode | Ja |
| Aantal posities totaal (telwerk) | 10 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,362 kg |
| Afmeting verpakking | 0,092 x 0,077 x 0,055 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 498,00 per 1 st |
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT1668/cat
Link to Technical data
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/7KT1668
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT1668/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT1668/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT1668/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT1668/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Artikel bevat 1 st