Siemens - Elektriciteitsmeter - 7KT1661
Productomschrijving
7KT1661 MEASURING DEVICE 7KT PAC1600
SENTRON, measuring device, 7KT PAC1600, LCD, L-L: 400 V, L-N: 230 V, 5 A, strd rail instr., 3-phase, Modbus RTU/ASCII, apparent/active/ reactive energy, self-powered, screw terminals Energy counter SENTRON 7KT PAC1600 for measurement of the power consumpti
SENTRON, meetinstrument, 7KT PAC1600, LCD, L-L: 400 V, L-N: 230 V, 5 A, DIN-railapparaat, 3-fasig, Modbus RTU/ASCII, schijn- / werk- / blindenergie, met eigen voeding, schroefaansluiting Energiemeter SENTRON 7KT PAC1600 voor de meting van het energieverbruik in één- en driefasige netwerken, bijv. bij industriële installaties, utiliteitsgebouwen, kantoren en appartementen. De energiemeettoestellen 7KT PAC1600 registreren nauwkeurig, reproduceerbaar en betrouwbaar alle energiewaarden voor voeding, afgaande elektrische leidingen of afzonderlijke verbruikers door meting via transformatoren of directe meting tot 80 A (3-fasig) en tot 63 A (1-fase). Ze leveren niet alleen omvattende informatie over uw elektrische installatie en energieverdeling, maar ook belangrijke meetwaarden voor het beoordelen van de installatietoestand.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1307098 |
| Artikelnummer fabrikant | 7KT1661 |
| EAN-code | 4001869563565 |
| Artikelklasse (ETIM) | Elektriciteitsmeter |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 7KT1661 |
| Omschrijving | SENTRON meetapparaat 7KT PAC1600, driefasen uitvoering, 5 A, standaard |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Type meter | Elektronisch |
| Nom. stroom (In) | 5 A |
| Max. stroom (Imax) | 100 A |
| Nom. spanning (Un) N-L | 187 - 264 V |
| Nom. spanning (Un) L-L | 323 - 456 V |
| Frequentie | 45 - 65 Hz |
| Pooltype | Drieleider/vierleider |
| Model | Meetwaardeomvormer |
| Energiesoort | Werk- en blindvermogen |
| Geschikt voor | Afname/levering |
| Tariefuitvoering | Dubbeltarief |
| Meettype belastingscurve | Nee |
| Terugloopblokkering | Ja |
| Geijkt | Nee |
| Pulsuitgang | Elektrisch |
| Impulstype | S0 |
| Impulssnelheid | 0 - 0 Imp/kWh (kvarh) |
| Type indicatie | Digitaal |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Uitvoering van de interface | Modbus |
| Met vergrendelcode | Ja |
| Aantal posities totaal (telwerk) | 10 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,286 kg |
| Afmeting verpakking | 0,092 x 0,077 x 0,055 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 378,00 per 1 st |
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT1661/cat
Link to Technical data
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/7KT1661
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT1661/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT1661/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT1661/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KT1661/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Artikel bevat 1 st