Siemens - Elektriciteitsmeter - 7KM2200-2EA30-1GA1
Aanbevelingen
Productomschrijving
7KM22002EA301GA1 SENTRON, measuring device, 7KM PAC2200
SENTRON, measuring device, 7KM PAC2200, LCD, L-L: 400 V, L-N: 230 V, 5 A, strd rail instr., 3-phase, M-Bus + MID, apparent /active/reactive energy, self-powered, screw terminals Energy counter SENTRON 7KM PAC2200 for calibrated measurement of the power con
SENTRON, meetinstrument, 7KM PAC2200, LCD, L-L: 400 V, L-N: 230 V, 5 A, DIN-railapparaat, 3-fasig, M-bus, + MID, schijn- / werk- / blindenergie met eigen voeding, schroefaansluiting Energiemeter SENTRON 7KM PAC2200 voor de geijkte meting van het energieverbruik in één- en driefasige netwerken, bijv. bij industriële installaties, utiliteitsgebouwen, kantoren en appartementen voor factureringsdoeleinden. De MID-geijkte energiemeettoestellen 7KM PAC 2200 met uitgebreide functionaliteit registreren nauwkeurig, reproduceerbaar en betrouwbaar alle energiewaarden voor voeding, afgaande elektrische leidingen of afzonderlijke verbruikers door meting via transformatoren of directe meting tot 65A. Ze leveren niet alleen complete informatie over uw elektrische installatie en energieverdeling, maar ook belangrijke meetwaarden voor het beoordelen van de installatietoestand.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3139257 |
| Artikelnummer fabrikant | 7KM22002EA301GA1 |
| EAN-code | 4001869538549 |
| Artikelklasse (ETIM) | Elektriciteitsmeter |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 7KM2200-2EA30-1GA1 |
| Omschrijving | SENTRON meetapparaat 7KM PAC2200, driefasen uitvoering, 5 A, standaard |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Type meter | Elektronisch |
| Nom. stroom (In) | 5 A |
| Max. stroom (Imax) | 100 A |
| Nom. spanning (Un) N-L | 3 - 276 V |
| Nom. spanning (Un) L-L | 3 - 480 V |
| Frequentie | 45 - 65 Hz |
| Pooltype | Drieleider/vierleider |
| Model | Meetwaardeomvormer |
| Energiesoort | Werk- en blindvermogen |
| Geschikt voor | Afname/levering |
| Tariefuitvoering | Dubbeltarief |
| Meettype belastingscurve | Nee |
| Terugloopblokkering | Ja |
| Geijkt | Ja |
| Goedkeuring | Measuring Instruments Directive |
| Pulsuitgang | Elektrisch |
| Impulstype | S0 |
| Type indicatie | Digitaal |
| Breedte in module-eenheden | 6 |
| Uitvoering van de interface | M-bus |
| Met vergrendelcode | Ja |
| Aantal posities totaal (telwerk) | 12 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,423 kg |
| Afmeting verpakking | 0,136 x 0,123 x 0,108 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 507,00 per 1 st |
Media
Duurzaamheid
Links
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KM2200-2EA30-1GA1/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/7KM2200-2EA30-1GA1
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KM2200-2EA30-1GA1/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KM2200-2EA30-1GA1/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KM2200-2EA30-1GA1/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/7KM2200-2EA30-1GA1/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Link to Product page
Artikel bevat 1 st