Siemens - Drukknop frontelement - 3SU1050-3AB11-0AA0-ZY19
Ons artikelnummer
3148596
Artikelnummer fabrikant
3SU10503AB110AA0-ZY19
Type nummer
3SU1050-3AB11-0AA0-ZY19
EAN-code
Kleur knop
Zwart
Type knop
Overig
Geschikt voor verlichting
Nee
Aantal commandoposities
1
Bouwvorm lens
Ovaal
Productomschrijving
3SU10503AB110AA0-ZY19 Twin pushbutton, 22 mm, round, metal, shiny, black, black, pushbuttons
Twin pushbutton, 22 mm, round, metal, shiny, black, black, pushbuttons, flat, with laser labeling, inscription or symbol Customer-specific selection with SIRIUS ACT configurator (CIN) Twin pushbuttons SIRIUS ACT for implementing two momentary contact type
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3148596 |
| Artikelnummer fabrikant | 3SU10503AB110AA0-ZY19 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Drukknop frontelement |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3SU1050-3AB11-0AA0-ZY19 |
| Omschrijving | Dubbele drukknoppen, 22 mm, rond, Metaal, hoogglans, zwart, zwart, Dru |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Kleur knop | Zwart |
| Type knop | Overig |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Aantal commandoposities | 1 |
| Bouwvorm lens | Ovaal |
| Gatdiameter | 22.3 mm |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Terugverend | Ja |
| Met frontrand | Ja |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | Overig |
| Materiaal frontrand | Metaal |
| Kleur frontrand | Chroom |
| Met opschrift | Ja |
| Met bescherming | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,07 kg |
| Afmeting verpakking | 0,08 x 0,06 x 0,03 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 18,80 per 1 st |
Media
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3SU1050-3AB11-0AA0-ZY19/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
Presentatie video/filmpje
Presentatie video/filmpje
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3SU1050-3AB11-0AA0-ZY19
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3SU1050-3AB11-0AA0-ZY19/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3SU1050-3AB11-0AA0-ZY19/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3SU1050-3AB11-0AA0-ZY19/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3SU1050-3AB11-0AA0-ZY19/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3SU1050-3AB11-0AA0-ZY19/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
Presentatie video/filmpje
Presentatie video/filmpje
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3SU1050-3AB11-0AA0-ZY19
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3SU1050-3AB11-0AA0-ZY19/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3SU1050-3AB11-0AA0-ZY19/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3SU1050-3AB11-0AA0-ZY19/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3SU1050-3AB11-0AA0-ZY19/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Artikel bevat 1 st