Siemens - Datakabel - 6GT2891-0UE50
Brutoprijs
15,00
Siemens - Datakabel - 6GT2891-0UE50
Ons artikelnummer
2506837
Artikelnummer fabrikant
6GT28910UE50
Type nummer
6GT2891-0UE50
EAN-code
4034106025694
Aantal aders
4
Getwist
Overig
Materiaal aderisolatie
Geen
Afscherming groepen
Overig
Afscherming collectief
Overig
Productomschrijving
6GT28910UE50 POWER SUPPLY CABLE, L 0,5M
SIMATIC RF1000 USB connecting cable for RF1000 reader Length 0.5 m; SIMATIC RFCablesPlug-in cable, USB (Type A) / board connectorUSB plug-in cable for connecting an RF reader for employee ID cards to Windows-based computers and control systems.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2506837 |
| Artikelnummer fabrikant | 6GT28910UE50 |
| EAN-code | 4034106025694 |
| Artikelklasse (ETIM) | Data- en communicatiekabel |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6GT2891-0UE50 |
| Omschrijving | SIMATIC RF1000, USB connecting cable, for RF1000, 0.5 m |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal aders | 4 |
| Getwist | Overig |
| Materiaal aderisolatie | Geen |
| Afscherming groepen | Overig |
| Afscherming collectief | Overig |
| Mantelmateriaal | Overig |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Mantelkleur | Overig |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Brandvertraging | Nee |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | 55 - 55 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 55 °C |
| Categorie | Geen |
| Kabeltype | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,025 kg |
| Afmeting verpakking | 0,001 x 0,001 x 0,001 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 15,00 per 1 st |
Downloads
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-0UE50/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6GT2891-0UE50
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-0UE50/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-0UE50/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-0UE50/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-0UE50/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Link to Product page
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-0UE50/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6GT2891-0UE50
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-0UE50/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-0UE50/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-0UE50/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-0UE50/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Link to Product page
Artikel bevat 1 st