Siemens - Data- en communicatiekabel - 6GT2891-7UH18
Brutoprijs
76,30
Siemens - Data- en communicatiekabel - 6GT2891-7UH18
Ons artikelnummer
4108310
Artikelnummer fabrikant
6GT28917UH18
Type nummer
6GT2891-7UH18
EAN-code
4034106026660
Aantal aders
5
Materiaal aderisolatie
Geen
Mantelmateriaal
Overig
Specificatie mantelmateriaal
Overig
Mantelkleur
Overig
Productomschrijving
6GT28917UH18 SIMATIC RF1000 RS 232 PLUG-IN CABLE FOR RF1000 READER TO PC WITH D-S
SIMATIC RF1000 RS232 plug-in cable for RF1000 reader to PC with D-sub 9-pin plug, 5 V via USB A plug, length 1.8 m consisting of 6GT2891-7UA18, 6GT2091-7UH10. SIMATIC RF1000 RS232 plug-in cable for RF1000 reader to PC with D-sub 9-pin plug, 5 V via USB-A plug, length 1.8 m consists of 6GT2891-7UA18, 6GT2091-7UH10.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4108310 |
| Artikelnummer fabrikant | 6GT28917UH18 |
| EAN-code | 4034106026660 |
| Artikelklasse (ETIM) | Data- en communicatiekabel |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6GT2891-7UH18 |
| Omschrijving | RS232 connecting cable, sub-D/Pico/USB, for RF1000 reader <-> PC |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal aders | 5 |
| Materiaal aderisolatie | Geen |
| Mantelmateriaal | Overig |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Mantelkleur | Overig |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Brandvertraging | Nee |
| Buitendiameter circa | 5 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,11 kg |
| Afmeting verpakking | 0,001 x 0,001 x 0,001 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 76,30 per 1 st |
Downloads
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-7UH18/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6GT2891-7UH18
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-7UH18/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-7UH18/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-7UH18/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-7UH18/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-7UH18/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6GT2891-7UH18
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-7UH18/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-7UH18/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-7UH18/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-7UH18/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Artikel bevat 1 st