Siemens - Data- en communicatiekabel - 6GT2891-4UH20
Brutoprijs
92,40
Siemens - Data- en communicatiekabel - 6GT2891-4UH20
Ons artikelnummer
3128614
Artikelnummer fabrikant
6GT28914UH20
Type nummer
6GT2891-4UH20
EAN-code
4034106026035
Aantal aders
4
Getwist
Overig
Materiaal aderisolatie
Polyvinylchloride (PVC)
Afscherming groepen
Overig
Afscherming collectief
Vlechtwerk
Productomschrijving
6GT28914UH20 SIMATIC RF1000 connecting cable, pre-assembled RS 232, between RF1070R
SIMATIC RF1000 connecting cable, pre-assembled RS232, between RF1040R or RF1070R and an RF166C, RF170C or RF18xC/CI; black, length 2 m,. SIMATIC RFCablesConnecting cable RS232, M12 / PicoBladeRS232 connecting cable, M12/Pico for RF1040R,RF1070R <-> RF166C,RF170C,RF18xC/CI
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3128614 |
| Artikelnummer fabrikant | 6GT28914UH20 |
| EAN-code | 4034106026035 |
| Artikelklasse (ETIM) | Data- en communicatiekabel |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6GT2891-4UH20 |
| Omschrijving | RS232 connecting cable, M12/Pico for RF1040R,RF1070R <-> RF166C,RF170C |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal aders | 4 |
| Getwist | Overig |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Afscherming groepen | Overig |
| Afscherming collectief | Vlechtwerk |
| Mantelkleur | Zwart |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Brandvertraging | Nee |
| Buitendiameter circa | 4.6 mm |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing met geforceerde geleiding | 69 mm |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing/vrije beweging | 69 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 69 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | 80 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -15 - 80 °C |
| Categorie | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 31 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,076 kg |
| Afmeting verpakking | 0,001 x 0,001 x 0,001 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 92,40 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-4UH20/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6GT2891-4UH20
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-4UH20/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-4UH20/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-4UH20/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-4UH20/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Link to Product page
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-4UH20/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6GT2891-4UH20
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-4UH20/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-4UH20/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-4UH20/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-4UH20/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Link to Product page
Artikel bevat 1 st