Siemens - Data- en communicatiekabel - 6GT2891-2UH30
Brutoprijs
85,80
Siemens - Data- en communicatiekabel - 6GT2891-2UH30
Ons artikelnummer
3128530
Artikelnummer fabrikant
6GT28912UH30
Type nummer
6GT2891-2UH30
EAN-code
4034106026042
Aantal aders
4
Getwist
Overig
Materiaal aderisolatie
Polyvinylchloride (PVC)
Afscherming groepen
Overig
Afscherming collectief
Vlechtwerk
Productomschrijving
6GT28912UH30 SIMATIC RF1000 connecting cable, pre-assembled RS 232, between RF1070R
SIMATIC RF1000 connecting cable, pre-assembled RS232; between RF1040R or RF1070R and controllers; connection with open ends, black, length 3 m. SIMATIC RFCablesConnecting cable RS232, open end / PicoBladeConnecting cable, pre-assembled RS232; between RF1040R or RF1070R and controls; connection with open ends, black, length 3 m.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3128530 |
| Artikelnummer fabrikant | 6GT28912UH30 |
| EAN-code | 4034106026042 |
| Artikelklasse (ETIM) | Data- en communicatiekabel |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6GT2891-2UH30 |
| Omschrijving | RS232 connecting cable, between RF1040R or RF1070R and controllers |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal aders | 4 |
| Getwist | Overig |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Afscherming groepen | Overig |
| Afscherming collectief | Vlechtwerk |
| Mantelkleur | Zwart |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Brandvertraging | Nee |
| Buitendiameter circa | 4.6 mm |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing met geforceerde geleiding | 69 mm |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing/vrije beweging | 69 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 69 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | 80 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -15 - 80 °C |
| Categorie | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,101 kg |
| Afmeting verpakking | 0,001 x 0,001 x 0,001 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 85,80 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-2UH30/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6GT2891-2UH30
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-2UH30/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-2UH30/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-2UH30/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-2UH30/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Link to Product page
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-2UH30/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6GT2891-2UH30
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-2UH30/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-2UH30/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-2UH30/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6GT2891-2UH30/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Link to Product page
Artikel bevat 1 st