Siemens - Afdekraam schakelmateriaal - 5WG1588-8AB12
Brutoprijs
103,40
Siemens - Afdekraam schakelmateriaal - 5WG1588-8AB12
Ons artikelnummer
2412006
Artikelnummer fabrikant
5WG1588-8AB12
Type nummer
5WG1588-8AB12
EAN-code
4001869426037
Aantal eenheden
1
Montagerichting
Horizontaal
Aantal eenheden horizontaal
1
Aantal eenheden verticaal
1
Breedte
194 mm
Productomschrijving
5WG1588-8AB12 DESIGNRAHMEN ALUMINIUM
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2412006 |
| Artikelnummer fabrikant | 5WG1588-8AB12 |
| EAN-code | 4001869426037 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekraam schakelmateriaal |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 5WG1588-8AB12 |
| Omschrijving | Design frame for touch panel UP 588/..3, aluminium |
| Land van Oorsprong | CH |
Technisch
| Aantal eenheden | 1 |
| Montagerichting | Horizontaal |
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Breedte | 194 mm |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaalkwaliteit | Aluminium |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Geborsteld |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Aluminium |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9006 |
| Transparant | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Hoogte | 156 mm |
| Diepte | 5 mm |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Met montageraam | Ja |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,31 kg |
| Afmeting verpakking | 0,286 x 0,189 x 0,05 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 103,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st