Siemens - Afdekraam schakelmateriaal - 5TG2554-2
Productomschrijving
5TG2554-2 DELTA LINE TWH,FRAME 4F 80 V+L
DELTA line, titanium white frame 4-fold, 293x 80 mm vertical, with Labeling field Due to its eternally stylish shapes and a multitude of colors, our comprehensive range of DELTA products provides you with a plethora of individual design options, which cons
DELTA line titaniumwit frame 4-voudig opschriftveld, verticaal 293x80mm Ons omvangrijke DELTA productassortiment biedt u met zijn talrijke stijlvaste vormen en kleuren enorm veel individuele inrichtingsmogelijkheden, die de esthetiek van elke ruimte vakkundig accentueren. De DELTA designonderdelen zoals wipschakelaars en frames zijn hoogwaardig en duurzaam en de 3 mm inbouwtolerantie zorgt ook in extreme wandsituaties voor een betrouwbare werking. Voor uw interieurontwerp zijn diverse soorten designoppervlakken beschikbaar van hoogwaardige materialen zoals glas, hout, metaal en kunststof in actuele kleuren. Speciale uitvoeringen zoals wipschakelaars met verlichting of opschriftveld, en andere oppervlakken voor multimedia en communicatie zijn eveneens leverbaar. DELTA schakelaars en stopcontacten - design en kwaliteit in de perfectie van Siemens.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2410766 |
| Artikelnummer fabrikant | 5TG25542 |
| EAN-code | 4001869270593 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekraam schakelmateriaal |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 5TG2554-2 |
| Omschrijving | DELTA line titaniumwit frame 4-voudig met tekstveld verticaal |
| Land van Oorsprong | ES |
Technisch
| Aantal eenheden | 4 |
| Montagerichting | Verticaal |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Ja |
| Breedte | 80 mm |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Bondige uitvoering | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Wit |
| Transparant | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Hoogte | 293 mm |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 4 |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 4 |
| Diameter boring (gaten) | 68 mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,043 kg |
| Afmeting verpakking | 0,295 x 0,008 x 0,08 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 33,80 per 1 st |
Media
Links
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/5TG2554-2/cat
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/5TG2554-2
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/5TG2554-2/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/5TG2554-2/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/5TG2554-2/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/5TG2554-2/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Deeplink
Artikel bevat 1 st