Siemens - Aardrijgklem - 8WH6000-0CF07
Aanbevelingen
Productomschrijving
8WH6000-0CF07 PE-TERMINAL 5,2MM
Terminal, iPo plug-in terminal, PE/PEN terminal, 2.5 mm², green-yellow Terminal block connection technology for various industrial applications and modern building installation from Siemens. Regardless of whether you decide on the screw-type, spring-loaded
klem, iPo-steekaansluiting massakabel-/PEN-klem, 2,5 mm², groen-geel Aansluittechniek met serieklemmen voor diverse industriële toepassingen en moderne gebouwinstallaties van Siemens. Of u nu voor de schroef-, trekveer-, push-in- of snelaansluiting kiest: Alle aansluittechnieken zijn onderling vrij combineerbaar. Het opschrift- en testtoebehoren is gestandaardiseerd en overkoepelend bruikbaar. Met de serieklemmen van SIEMENS kunnen diverse toepassingen in de industriële, functionele en woningbouw gerealiseerd worden. Zo hebt u voor elke verbinding de passende aansluittechniek. De Siemens-serieklemmen onderscheiden zich vooral door: 1. Blijvend veilig contact. 2. Makkelijk verbreekbare aansluiting van elektrische verbindingen zoals kabels en leidingen. 3. Realisering van een groot aantal toepassingen. 4. Comfortabele en eenvoudige montage- en aansluittechniek. 5. Omvangrijk en gestandaardiseerd toebehoren. 6.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2419032 |
| Artikelnummer fabrikant | 8WH60000CF07 |
| EAN-code | 4001869416021 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aardrijgklem |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 8WH6000-0CF07 |
| Omschrijving | IPO-klemmen, doorvoerklem 2,5 mm2 |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| PEN-functie mogelijk | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 4 mm² |
| Breedte | 5.15 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Steekklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Steekklemaansluiting |
| Aansluitpositie | Bovenop |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Breedte/Rastermaat | 5.2 mm |
| Hoogte bij laagst mogelijke montagehoogte | 36.5 mm |
| Lengte | 48.5 mm |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Kleur | Groen/geel |
| Hoogte | 49.1 mm |
| Diepte | 35.25 mm |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 38 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,009 kg |
| Afmeting verpakking | 0,048 x 0,037 x 0,003 M |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1,85 per 1 st |
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/8WH6000-0CF07/cat
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/8WH6000-0CF07
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/8WH6000-0CF07/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/8WH6000-0CF07/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/8WH6000-0CF07/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/8WH6000-0CF07/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Deeplink
Artikel bevat 1 st