Sick - Ultrasone afstandssensor - UM30-213111 6037537 1048770
Sick - Ultrasone afstandssensor - UM30-213111
Brutoprijs 274,00
Sick - Ultrasone afstandssensor - UM30-213111 6037537 40363
Ons artikelnummer
Artikelnummer fabrikant
Type nummer
UM30-213111
EAN-code
Uitvoering elektrische aansluiting
Insteekaansluiting (Plug-in)
Uitvoering schakeluitgang
PNP
Breedte sensor
30 mm
Hoogte van de sensor
30 mm
Lengte sensor
84 mm
274,00
Brutoprijs 274,00
In stock green icon Op voorraad: 5
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 1 werkdag
Productomschrijving
UM30-213111 ULTRASOON 6037537
EAN-code
Artikelklasse (ETIM) Ultrasone afstandssensor
Merk Sick
Serie
Type nummer UM30-213111
Omschrijving UM30-213111 ULTRASCHALLSENSOR
Land van Oorsprong DE
Technisch
Uitvoering elektrische aansluiting Insteekaansluiting (Plug-in)
Uitvoering schakeluitgang PNP
Breedte sensor 30 mm
Hoogte van de sensor 30 mm
Lengte sensor 84 mm
Meetbereik lengte 200 - 200 mm
Bouwvorm behuizing Cilinder glad
Omgevingstemperatuur -25 - -25 °C
Voedingsspanning 9 - 9 V
Schakelfrequentie 8 Hz