Sick - Reflectie lichtscherm - WL12G-3P2572
Brutoprijs
340,00
Sick - Reflectie lichtscherm - WL12G-3P2572
Ons artikelnummer
1148785
Artikelnummer fabrikant
1053535
Type nummer
WL12G-3P2572
EAN-code
4047084215674
Max. schakelafstand
4000 mm
Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie
Overig
Uitvoering elektrische aansluiting
Connector M12
Uitvoering schakeluitgang
PNP
Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse
Veiligheidsklasse 3
Productomschrijving
WL12G-3P2572 FOTOCEL 1053535 REFLEX-FOTOCEL
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1148785 |
| Artikelnummer fabrikant | 1053535 |
| EAN-code | 4047084215674 |
| Artikelklasse (ETIM) | Reflectie lichtscherm |
| Merk | Sick |
| Serie | |
| Type nummer | WL12G-3P2572 |
| Omschrijving | WL12G-3P2572 REFLEXIONS-LICHTSCH. |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Max. schakelafstand | 4000 mm |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 3 |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Breedte sensor | 15.5 mm |
| Hoogte van de sensor | 48.5 mm |
| Lengte sensor | 42 mm |
| Tastfunctie | Helder-/donkerschakelend |
| Materiaal optische vlakken | Kunststof |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 100 mA |
| Reactietijd | 0.333 ms |
| Schakelfrequentie | 1500 Hz |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 10 - 10 V |
| Spanningstype | DC |
| Lichtsoort | Ongepolariseerd rood licht |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 3 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,115 kg |
| Afmeting verpakking | 0,05 x 0,06 x 0,1 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 340,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st