Sick - Reflectie lichtscherm - GL6-P3211
Brutoprijs
85,00
Sick - Reflectie lichtscherm - GL6-P3211
Ons artikelnummer
1251908
Artikelnummer fabrikant
1068921
Type nummer
GL6-P3211
EAN-code
4047084332791
Nom. schakelafstand
5000 mm
Max. schakelafstand
6000 mm
Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie
Overig
Uitvoering elektrische aansluiting
Connector M8
Uitvoering schakeluitgang
PNP
Productomschrijving
GL6-P3211 FOTOCEL 1068921 12 mm x 31,5 mm x 21 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1251908 |
| Artikelnummer fabrikant | 1068921 |
| EAN-code | 4047084332791 |
| Artikelklasse (ETIM) | Reflectie lichtscherm |
| Merk | Sick |
| Serie | |
| Type nummer | GL6-P3211 |
| Omschrijving | GL6-P3211 FOTOCEL 1068921 |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Nom. schakelafstand | 5000 mm |
| Max. schakelafstand | 6000 mm |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M8 |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 3 |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Breedte sensor | 12 mm |
| Hoogte van de sensor | 31.5 mm |
| Lengte sensor | 21 mm |
| Tastfunctie | Helder-/donkerschakelend |
| Materiaal optische vlakken | Kunststof |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 100 mA |
| Reactietijd | 0.625 ms |
| Schakelfrequentie | 1000 Hz |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 10 - 10 V |
| Spanningstype | DC |
| Lichtsoort | Ongepolariseerd rood licht |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 5 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,015 kg |
| Afmeting verpakking | 0,015 x 0,04 x 0,055 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 85,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st