Sick - Optische afstandssensor - DL100-22AA2101
Brutoprijs
3.305,00
Sick - Optische afstandssensor - DL100-22AA2101
Ons artikelnummer
1500150
Artikelnummer fabrikant
1052690
Type nummer
DL100-22AA2101
EAN-code
4047084226823
Uitvoering elektrische aansluiting
Overig
Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse
Veiligheidsklasse 3
Voedingsspanning
18 - 18 V
Breedte sensor
69.4 mm
Hoogte van de sensor
82.5 mm
Productomschrijving
DL100-22AA2101 1052690 AFSTANDSENSOR
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1500150 |
| Artikelnummer fabrikant | 1052690 |
| EAN-code | 4047084226823 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische afstandssensor |
| Merk | Sick |
| Serie | |
| Type nummer | DL100-22AA2101 |
| Omschrijving | DL100-22AA2101 AFSTANDSENSOR |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 3 |
| Voedingsspanning | 18 - 18 V |
| Breedte sensor | 69.4 mm |
| Hoogte van de sensor | 82.5 mm |
| Lengte sensor | 100.2 mm |
| Laserbeschermklasse | Klasse 2 |
| Lichtsoort | Ongepolariseerd rood licht |
| Meetbereik lengte | 200000 - 200000 mm |
| Meetprocedure voor optische afstandsmeting | Lichtlooptijd |
| Standaard voor interfaces | SSI |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Spanningstype | DC |
| Omgevingstemperatuur | -20 - -20 °C |
| Materiaal optische vlakken | Kunststof |
| Materiaal behuizing | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 17 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,022 kg |
| Afmeting verpakking | 0,13 x 0,18 x 0,18 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3.305,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st