Sick - Laserscanner - 1066374
Brutoprijs
2.480,00
Sick - Laserscanner - 1066374
Ons artikelnummer
3379486
Artikelnummer fabrikant
1066374
Type nummer
1066374
EAN-code
4047084277337
Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie
Overig
Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse
Veiligheidsklasse 3
Breedte sensor
154 mm
Hoogte van de sensor
84 mm
Lengte sensor
85 mm
Productomschrijving
1066374 CLV620-0831S01 BARCODESCANNER
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3379486 |
| Artikelnummer fabrikant | 1066374 |
| EAN-code | 4047084277337 |
| Artikelklasse (ETIM) | Laserscanner |
| Merk | Sick |
| Serie | |
| Type nummer | 1066374 |
| Omschrijving | |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 3 |
| Breedte sensor | 154 mm |
| Hoogte van de sensor | 84 mm |
| Lengte sensor | 85 mm |
| Laserbeschermklasse | Klasse 2 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 17 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,252 kg |
| Afmeting verpakking | 0,17 x 0,2 x 0,28 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.480,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st