Sick - Inductieve afstandssensor - IME2S12-08N4DC0
Ons artikelnummer
1518148
Artikelnummer fabrikant
1091948
Type nummer
IME2S12-08N4DC0
EAN-code
4047084443718
Bedrijfsspanning
19.2 - 19.2 V
Uitvoering elektrische aansluiting
Connector M12
Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor
Niet bondig
Materiaal behuizing
Messing
Materiaal actieve vlakken van de sensor
Kunststof
Productomschrijving
IME2S12-08N4DC0 1091948
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1518148 |
| Artikelnummer fabrikant | 1091948 |
| EAN-code | 4047084443718 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inductieve afstandssensor |
| Merk | Sick |
| Serie | |
| Type nummer | IME2S12-08N4DC0 |
| Omschrijving | IME2S12-08N4DC0 1091948 |
| Land van Oorsprong | MY |
Technisch
| Bedrijfsspanning | 19.2 - 19.2 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Materiaal actieve vlakken van de sensor | Kunststof |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder glad |
| Omgevingstemperatuur | -25 - -25 °C |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,047 kg |
| Afmeting verpakking | 0,025 x 0,035 x 0,2 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 102,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st