Siba - Buiszekering - 0189100.10
Brutoprijs
62,29
per 100
Siba - Buiszekering - 0189100.10
Ons artikelnummer
1001456
Artikelnummer fabrikant
0189100.10
Type nummer
0189100.10
EAN-code
4028854017421
Uitschakelkarakteristiek
Traag (T)
Model
Glaszekering
Nom. (meet)stroom
10 A
Nom. (meet)spanning
250 V
Afmetingen
6,3x32 mm
Productomschrijving
0189100 10 A 6X32 TR GLASZEK GLASZEKERING 250V
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1001456 |
| Artikelnummer fabrikant | 0189100.10 |
| EAN-code | 4028854017421 |
| Artikelklasse (ETIM) | Buiszekering |
| Merk | Siba |
| Serie | |
| Type nummer | 0189100.10 |
| Omschrijving | Glaszekering 10A traag 250V 6,3 x 32mm |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitschakelkarakteristiek | Traag (T) |
| Model | Glaszekering |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Afmetingen | 6,3x32 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 170 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,00204 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 62,29 per 100 st |
Artikel bevat 1 st