Schwabe - Bouwlamp - 46875
Productomschrijving
46875 SPECTRA 72W IP44 MET BEUGEL EN 2 WCD'S NEOPREEN SNOER 5M
Schwabe Spaarlamp Spectra IP44 72W met Kabel H07RN-F 3G1,5 5m
Spaarlamp Spectra IP44 72W met Kabel H07RN-F 3G1,5 5m Voordelige spaarlamp met schaduwvrije en gelijkmatige verlichting Energiebesparende TL-buizen met een levensduur van ruim 10.000 uur 2 geaarde contactdozen met scharnierende deksels Montage op statief mogelijk Inclusief lampen • Kabeltype: 5m H07RN-F 3G1,5 neopreen met geaarde stekker • Aansluiting: 230V/50-60Hz • Vermogen: 72W • Lichtopbrengst: 5.900 lumen • Kleurtemperatuur: 6.400K • Energielabel: G • Fitting: 2G11 • Beschermingsklasse: IP44 • Norm: DIN EN 60598-1
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2487856 |
| Artikelnummer fabrikant | 46875 |
| EAN-code | 4011160468759 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bouwlamp |
| Merk | Schwabe |
| Serie | Verlichting |
| Type nummer | 46875 |
| Omschrijving | Schwabe Spaarlamp Spectra IP44 72W met Kabel H07RN-F 3G1,5 5m |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lamptype | Compactfluorescentielamp |
| Met lichtbron | Ja |
| Lamphouder | 2G11 |
| Met contactdoos | Ja |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Met statiefhouder | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 2 |
| Materiaal behuizing | Metaal/kunststof |
| Met wieltjes | Nee |
| Met bescherming | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 10000 h |
| Max. systeemvermogen | 72 W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 5900 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 6400 - 6400 K |
| Soort bedrading | Eindig |
| Aantal polen | 3 |
| Geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Aansluitwijze | Overig |
| Lengte aansluitkabel | 5 m |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Met statief | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Stroomvoorziening | Netvoeding |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 5900 - 5900 lm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 5500 g |
| Afmeting verpakking | 54 x 11 x 37 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 111,73 per 1 st |
Artikel bevat 1 st