Schneider Electric - Voedingskast railkoker - KSA250AE4
Brutoprijs
251,80
Schneider Electric - Voedingskast railkoker - KSA250AE4
Ons artikelnummer
2469326
Artikelnummer fabrikant
KSA250AE4
Type nummer
KSA250AE4
EAN-code
3606480004049
Nom. (meet)stroom bij AC 50 Hz
250 A
Voedingspunt
Eind
Model
Enkel
Aantal polen
5
Nom. (meet)spanning bij AC 50 Hz
230 - 690 V
Productomschrijving
KSA250AE4 VOEDING VERDELERKAST
Canalis KS - Voedingunit met fasespreiders - 100-250A - Wit
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2469326 |
| Artikelnummer fabrikant | KSA250AE4 |
| EAN-code | 3606480004049 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskast railkoker |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Canalis KS |
| Type nummer | KSA250AE4 |
| Omschrijving | Canalis KS - Voedingunit met fasespreiders - 100-250A - Wit |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Nom. (meet)stroom bij AC 50 Hz | 250 A |
| Voedingspunt | Eind |
| Model | Enkel |
| Aantal polen | 5 |
| Nom. (meet)spanning bij AC 50 Hz | 230 - 690 V |
| Breedte | 81 mm |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9001 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Lengte | 261.5 mm |
| Hoogte | 294 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,7 kg |
| Afmeting verpakking | 0,3 x 0,28 x 0,085 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 251,80 per 1 st |
Downloads
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DEBU026EN
files?p_Doc_Ref=AAV20419
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DEBU022EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DEBU022FR
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
files?p_Doc_Ref=AAV20419
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DEBU022EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DEBU022FR
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st