Schneider Electric - Voedingskast railkoker - KSA250ABCB4
Brutoprijs
271,00
Schneider Electric - Voedingskast railkoker - KSA250ABCB4
Ons artikelnummer
2469325
Artikelnummer fabrikant
KSA250ABCB4
Type nummer
KSA250ABCB4
EAN-code
3606480527821
Nom. (meet)stroom bij AC 50 Hz
250 A
Voedingspunt
Eind
Model
Enkel
Nom. (meet)spanning bij AC 50 Hz
230 - 690 V
Breedte
350 mm
Productomschrijving
KSA250ABCB4 COMMUNICATION BOX FO
Canalis Comm box voor voeding - 250A
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2469325 |
| Artikelnummer fabrikant | KSA250ABCB4 |
| EAN-code | 3606480527821 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskast railkoker |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Canalis KS |
| Type nummer | KSA250ABCB4 |
| Omschrijving | Canalis Comm box voor voeding - 250A |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Nom. (meet)stroom bij AC 50 Hz | 250 A |
| Voedingspunt | Eind |
| Model | Enkel |
| Nom. (meet)spanning bij AC 50 Hz | 230 - 690 V |
| Breedte | 350 mm |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9001 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Lengte | 411 mm |
| Hoogte | 127 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 15 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 5,2 kg |
| Afmeting verpakking | 0,435 x 0,41 x 0,23 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 271,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st