Schneider Electric - Ventilator voor kast/lessenaar - NSYCVF850M400PF NSYCVF850M400PF 543668
Schneider Electric - Ventilator voor kast/lessenaar - NSYCVF850M400PF
Brutoprijs 301,35
Schneider Electric - Ventilator voor kast/lessenaar - NSYCVF850M400PF Duurzaam product
Schneider Electric - Ventilator voor kast/lessenaar - NSYCVF850M400PF NSYCVF850M400PF 12172660
Schneider Electric - Ventilator voor kast/lessenaar - NSYCVF850M400PF NSYCVF850M400PF 2308470
Schneider Electric - Ventilator voor kast/lessenaar - NSYCVF850M400PF NSYCVF850M400PF 2307440
Schneider Electric - Ventilator voor kast/lessenaar - NSYCVF850M400PF NSYCVF850M400PF 2351658
Schneider Electric - Ventilator voor kast/lessenaar - NSYCVF850M400PF NSYCVF850M400PF 12191859
Schneider Electric - Ventilator voor kast/lessenaar - NSYCVF850M400PF NSYCVF850M400PF 12190790
Ons artikelnummer
Artikelnummer fabrikant
NSYCVF850M400PF
Type nummer
NSYCVF850M400PF
EAN-code
Debiet, vrijuitblazend
931 m³/h
Spanningstype
AC
Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz
400 - 400 V
Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz
400 - 400 V
Geschikt voor wandinbouw
Nee
301,35
Brutoprijs 301,35
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 5 werkdagen
Configureer via Schneider Electric Industry Selector Configureer via Schneider Electric ProClima
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
NSYCVF850M400PF VENTILATOR 850M3/H 400V IP54
Dit product is een ventilator die ontworpen werd om betrouwbare en efficiënte koeling te verstrekken Het is gemaakt van geïnjecteerd thermoplastisch (ASA/PC) en is verkrijgbaar in grijs (RAL 7035) kleur De ventilator heeft een kogellager type en een maximumdruk van 170 Pa Het heeft een vermogensbereik van 126 W 50 Hz en 126 W 60 Hz, en een vrije stroomsnelheid van 803 m3/h bij 60 Hz en 931 m3/h bij 50 Hz Het kan worden gebruikt in omgevingsluchttemperaturen van -15 tot 60°C Het heeft een klemmenblok en wordt geleverd met een filter, een uitlaatrooster en twee beschermingsroosters op de voor- en achterzijden Ze heeft een IP54-beschermingsgraad en een geluidsniveau van 75-77 dB De afmetingen van de uitsparing van de ventilator zijn 291 x 291 mm Deze ventilator wordt tevens geleverd met een anti-insectenfilter meegeleverd
Duurzaam product Duurzaam product
Specificaties
Algemeen
Ons artikelnummer 2326488
Artikelnummer fabrikant NSYCVF850M400PF
EAN-code 3606480151361
Artikelklasse (ETIM) Ventilator voor kast/lessenaar
Merk Schneider Electric
Serie ClimaSys CV
Type nummer NSYCVF850M400PF
Omschrijving ClimaSys - Geforceerde ventilatie - IP54 - 850m³/u - 400V - Rooster /
Land van Oorsprong FR
Technisch
Debiet, vrijuitblazend 931 m³/h
Spanningstype AC
Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz 400 - 400 V
Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz 400 - 400 V
Geschikt voor wandinbouw Nee
Breedte 316 mm
Hoogte 336 mm
Diepte 162 mm
Met filter Ja
EMC-uitvoering Nee
Dakventilator Nee
Recirculatieventilator Ja
Uitgevoerd als inschuifventilator Ja
Aantal ventilatoren 1
Beschermingsgraad (IP) IP54
Geschikt voor 19 inch inbouw Nee
Montagewijze Snapbevestiging
Meetvermogen 126 W