Schneider Electric - Veldbus, dec. periferie - communicatiemodule - STBNIP2212
Aanbevelingen
Productomschrijving
STBNIP2212 STB ETHERNET MODULE NETWORK INTERFACE 10MBIT/S
Dit product maakt deel uit van de Modicon STB-serie, een aanbod van modulaire gedistribueerde I/O. Deze standaardmodule van de netwerkinterface heeft 1 primaire, maximum 6 uitbreidingssegmenten. Het is een interfacemodule met een nominale voedingsspanning van 24V DC, een maximale voedingsstroom van 700A, een uitgangsspanning van 5,25V DC en een uitgangsstroom van 1,2A. Communicatie services zijn embedded web, BootP/DHCP protocol, etc. Dit product is compatibel met de meeste grote veldbusnetwerken. Het werkt met SELV-voeding. Het is een IP20-gecertificeerd product. De afmetingen zijn 128,3 mm (breedte) x 70 mm (diepte) x 40,5 mm (hoogte) en wegen 0,13 kg. Het is geschikt voor verpakking, botteling, assemblage, distributie, textiel, drukkerijen en halfgeleidertoepassingen. Dit product is gecertificeerd door CE, CSA, ATEX categorie 3G, FM Class 1 Division 2, C-Tick en UL. De Modicon LMC058 is de optimale oplossing voor asbesturing en -positionering, met inbegrip van automatiseringsfun
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1051475 |
| Artikelnummer fabrikant | STBNIP2212 |
| EAN-code | 3595862055116 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veldbus, dec. periferie - communicatiemodule |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Modicon STB |
| Type nummer | STBNIP2212 |
| Omschrijving | Modicon STB - Netwerk interface module (NIM) - EtherNet TCP/IP - 10 M |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Voedingsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Breedte | 40 mm |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Ja |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Systeemcomponenten | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met potentiaalscheiding | Ja |
| Veldbusaansluiting via separate buskoppelaar mogelijk | Ja |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Categorie volgens EN 954-1 | 1 |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | ATEX gas-Ex-Beveiliging, Cat. 3G |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Hoogte | 128.3 mm |
| Diepte | 70 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Radio standaard eGPRS (EDGE) | Nee |
| Radio standaard LTE | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,171 kg |
| Afmeting verpakking | 0,13 x 0,073 x 0,044 M |
| Volle verpakking bevat | 30 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 367,65 per 1 st |
Downloads
files?p_Doc_Ref=DCC_STB
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=MKTED2130401EN
files?p_Doc_Ref=31003688K01000
files?p_Doc_Ref=UK_DOC_STB
files?p_Doc_Ref=DCC_STB
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=31003688K01000
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/STBNIP2212
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st