Schneider Electric - Toebehoren/onderdelen voor besturingen - HMIZUV6W
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Schneider Electric - Toebehoren/onderdelen voor besturingen - HMIZUV6W
Ons artikelnummer
2468978
Artikelnummer fabrikant
HMIZUV6W
Type nummer
HMIZUV6W
EAN-code
3606485443386
Soort elektrische toebehoren
Overig
Soort mechanische toebehoren
Display beschermfolie
Soort documentatie
Overig
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Ja
Productomschrijving
HMIZUV6W UV PROTECTION SHEET
Magelis HMIZ - UV schermprotector - 12" touchscreen
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2468978 |
| Artikelnummer fabrikant | HMIZUV6W |
| EAN-code | 3606485443386 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor besturingen |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Magelis STO & STU |
| Type nummer | HMIZUV6W |
| Omschrijving | UV PROTECTION SHEET FOR SCREEN 12 INCH W |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Soort elektrische toebehoren | Overig |
| Soort mechanische toebehoren | Display beschermfolie |
| Soort documentatie | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,053 kg |
| Afmeting verpakking | 27,43 x 17,53 x 0,25 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st