Schneider Electric - Toebehoren/onderdelen voor besturingen - HMIZUV5W
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Schneider Electric - Toebehoren/onderdelen voor besturingen - HMIZUV5W
Ons artikelnummer
2468976
Artikelnummer fabrikant
HMIZUV5W
Type nummer
HMIZUV5W
EAN-code
3606485443416
Soort elektrische toebehoren
Overig
Soort mechanische toebehoren
Afdekking
Soort documentatie
Overig
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Ja
Productomschrijving
HMIZUV5W UV PROTECTION SHEET
Magelis HMIZ - UV schermprotector - 10" touchscreen
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2468976 |
| Artikelnummer fabrikant | HMIZUV5W |
| EAN-code | 3606485443416 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor besturingen |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Magelis STO & STU |
| Type nummer | HMIZUV5W |
| Omschrijving | UV PROTECTION SHEET FOR SCREEN 10INCH WI |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Soort elektrische toebehoren | Overig |
| Soort mechanische toebehoren | Afdekking |
| Soort documentatie | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,038 kg |
| Afmeting verpakking | 23,2 x 14,7 x 0,2 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st