Schneider Electric - Toebehoren/onderdelen voor besturingen - HMIZD56W
Productomschrijving
HMIZD56W GASKET FOR GTU DISPL
Pakking - Accessoires Magelis GTU touchscreen 12''
Dit accessoire voor pakkingen wordt gebruikt met modulaire displays uit de Harmony P6-, FP6- en GTU-series van Schneider Electric. Deze installatiepak biedt stof- en vochtbestendigheid wanneer dit product wordt geïnstalleerd in een stevig paneel. HMIZD56W is compatibel met W12 inch Harmony HMIDM6, Harmony HMIP6, Harmony HMIFP6 en Harmony GTU displays. Het wordt verkocht als 1 stuk/set.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2468913 |
| Artikelnummer fabrikant | HMIZD56W |
| EAN-code | 3606480687419 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor besturingen |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Magelis GTU |
| Type nummer | HMIZD56W |
| Omschrijving | GASKET FOR GTU DISPLAY 12W |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Soort elektrische toebehoren | Overig |
| Soort mechanische toebehoren | Overig |
| Soort documentatie | Getting Started |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,02 kg |
| Afmeting verpakking | 15 x 7 x 1 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st