Schneider Electric - Sokkel voor kast/lessenaar - NSYZA254G
Productomschrijving
NSYZA254G 7035 SOKKEL POL VOO
Plint te gebruiken met Thalassa PLA kasten De plint moet worden gebruikt in multifunctionele toepassingen De breedte is 494mm De hoogte is 200mm De diepte is 350mm De kit bestaat uit bevestigingselementen, 2 frontpanelen en 2 zijdelen Het product is gemaakt van grijs Materiaal: Plastic (RAL 7035) Beschermingsgraad tegen indringing is IP44 Mechanische beschermingsgraad is IK10 Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2472747 |
| Artikelnummer fabrikant | NSYZA254G |
| EAN-code | 3606480777769 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sokkel voor kast/lessenaar |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Thalassa PLA |
| Type nummer | NSYZA254G |
| Omschrijving | PanelSet - Polyester sokkel voor PLAZ(T)54 opening voorzijde - IP44 - |
| Land van Oorsprong | ES |
Technisch
| Model | Sokkel compleet |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Breedte | 494 mm |
| Hoogte | 200 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 500 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 420 mm |
| Geschikt voor be-/ontluchting | Nee |
| Geschikt voor buitenopstelling | Ja |
| Geschikt voor kabelrangering | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 5,862 kg |
| Afmeting verpakking | 0,775 x 0,215 x 0,16 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 296,50 per 1 st |
Downloads
files?p_Doc_Ref=UEMKUG001EN
files?p_Doc_Ref=NHA4712201
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT012EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT034EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKUG001EN
Duurzaamheid
Links
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/NSYZA254G
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT002EN
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
360° view
https://flipbook.se.com/ww/en/UEMKCAT012EN/2023/
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st