Schneider Electric - Sokkel voor kast/lessenaar - NSYZA2123G
Productomschrijving
NSYZA2123G 7035 SOKKEL POL VOO
Plint te gebruiken met Thalassa PLA kasten De plint moet worden gebruikt in multifunctionele toepassingen De breedte is 1244mm De hoogte is 200mm De diepte is 250mm De kit bestaat uit bevestigingselementen, 2 frontpanelen en 2 zijdelen Het product is gemaakt van grijs Materiaal: Plastic (RAL 7035) Beschermingsgraad tegen indringing is IP44 Mechanische beschermingsgraad is IK10 Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2472743 |
| Artikelnummer fabrikant | NSYZA2123G |
| EAN-code | 3606480777738 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sokkel voor kast/lessenaar |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Thalassa PLA |
| Type nummer | NSYZA2123G |
| Omschrijving | PanelSet - Polyester sokkel voor PLAZ(T)123 opening voorzijde - IP44 - |
| Land van Oorsprong | ES |
Technisch
| Model | Sokkel voor/achterkant |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Breedte | 1244 mm |
| Hoogte | 200 mm |
| Diepte | 250 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1250 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 320 mm |
| Geschikt voor be-/ontluchting | Nee |
| Geschikt voor buitenopstelling | Nee |
| Geschikt voor kabelrangering | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 8,224 kg |
| Afmeting verpakking | 1,28 x 0,215 x 0,165 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 364,75 per 1 st |
Downloads
files?p_Doc_Ref=UEMKUG001EN
files?p_Doc_Ref=NHA4712201
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT012EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT034EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKUG001EN
Duurzaamheid
Links
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/NSYZA2123G
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UEMKCAT002EN
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
360° view
https://flipbook.se.com/ww/en/UEMKCAT012EN/2023/
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st