Schneider Electric - Soft starter - ATS48M10Y
Productomschrijving
ATS48M10Y SOFTSTARTER ATS48 10
Altistart 48 - Softstarter voor asynchrone motor - 954A - 208-690V - 250-900kW
This Altistart 48 soft start/soft stop unit is a controller with 6 thyristors used for torque-controlled soft starting and stopping of three-phase asynchronous motors. It offers soft starting and deceleration functions along with machine and motor protection functions, as well as functions for communicating with control systems. It works at a rated supply voltage from 208V to 690V AC and up to 1000A rating. Altistart 48 torque control enables starting without mechanical stress and smooth control of hydraulic transitions, with a single acceleration ramp making adjustments is quick and easy, whatever the load. It is suitable for motors with power rating up to 1000hp (at 575V) / 900kW (at 690V) for standards applications and 800hp (at 575V) / 710kW (at 690V) for severe applications. It weighs 115kg and its dimensions are, 770mm wide, 890mm high, 315mm deep.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Soft starter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2467939 |
| Artikelnummer fabrikant | ATS48M10Y |
| EAN-code | 3389110982565 |
| Artikelklasse (ETIM) | Soft starter |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Altistart 48 |
| Type nummer | ATS48M10Y |
| Omschrijving | SOFTSTARTER ATS48 1000A, 208-690V |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij 40 °C | 1000 A |
| Nom. spanning Ue | 208 - 690 V |
| Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 230 V | 250 kW |
| Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 400 V | 500 kW |
| Nom. omgevings(meet)temperatuur zonder derating | 40 °C |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 110 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 110 - 230 V |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Geïntegreerde overbelastingsbeveiliging motor | Ja |
| Interne by-pass schakelaar | Nee |
| Met display | Nee |
| Torque control | Ja |
| Functie | Enkele draairichting |
| Aanloopklasse | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 176 kg |
| Afmeting verpakking | 90,17 x 104,39 x 58,93 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Downloads
files?p_Doc_Ref=NNZ85529
files?p_Doc_Ref=1677498
files?p_Doc_Ref=NHA94289
files?p_Doc_Ref=ATS48 EU DECLARATION
files?p_Doc_Ref=ATS48C79Y-M12Y_CCC_SDOC_LV
files?p_Doc_Ref=1494409
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI111009EN
Duurzaamheid
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Soft starter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://youtu.be/LxCZV1F94hU
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/ATS48M10Y
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Artikel bevat 1 st