Schneider Electric - Soft starter - ATS48D88Y
Aanbevelingen
Productomschrijving
ATS48D88Y SOFTSTARTER ATS48 88A, 208-690V
Deze Altistart 48 softstarter is een regelaar met 6 thyristors die gebruikt wordt voor het koppelgestuurde softstarten en -stoppen van 3-fase asynchrone motoren. Dit product zorgt voor een zachte aanloop- en vertragingsfuncties samen met machine- en motorbeveiligingsfuncties, evenals functies voor de communicatie met besturingssystemen. Het werkt op een nominale voedingsspanning van 208V tot 690V AC en tot 88A. Met de Altistart 48 koppelregelaar kan zonder mechanische belasting worden gestart en worden hydraulische overgangen soepel geregeld. Met een enkele acceleratiehelling voor het snel en eenvoudig aanpassen bij variërende belastingen. Het is geschikt voor motoren met een vermogen tot 75pk (bij 575V) / 75kW (bij 690V) voor standaard toepassingen en 60pk (bij 575V) / 55kW (bij 690V) voor zware toepassingen. Dit product weegt 8,3 kg en de afmetingen zijn 190mm (B) x 290mm hoog en 235mm (D).
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Soft starter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2331487 |
| Artikelnummer fabrikant | ATS48D88Y |
| EAN-code | 3389110982329 |
| Artikelklasse (ETIM) | Soft starter |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Altistart 48 |
| Type nummer | ATS48D88Y |
| Omschrijving | SOFTSTARTER ATS48 88A, 208-690V |
| Land van Oorsprong | ID |
Technisch
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij 40 °C | 88 A |
| Nom. spanning Ue | 208 - 690 V |
| Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 230 V | 22 kW |
| Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 400 V | 45 kW |
| Nom. omgevings(meet)temperatuur zonder derating | 40 °C |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 110 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 110 - 230 V |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Geïntegreerde overbelastingsbeveiliging motor | Ja |
| Interne by-pass schakelaar | Nee |
| Met display | Nee |
| Torque control | Ja |
| Functie | Enkele draairichting |
| Aanloopklasse | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 10,455 kg |
| Afmeting verpakking | 40 x 36,5 x 30,5 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Downloads
Duurzaamheid
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Soft starter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://youtu.be/LxCZV1F94hU
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/ATS48D88Y
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Montage handleiding
https://youtu.be/S8pkFDbvW6c
Artikel bevat 1 st