Schneider Electric - Soft starter - ATS48C25Q
Aanbevelingen
Productomschrijving
ATS-48C25Q SOFTSTARTER 250A ATS48 250A, 230-415V
Altistart 48 - Soft starter voor asynchrone motor - 233A - 230-415V - 55-220kW
This Altistart 48 soft start/soft stop unit is a controller with 6 thyristors used for torque-controlled soft starting and stopping of three-phase asynchronous motors. It offers soft starting and deceleration functions along with machine and motor protection functions, as well as functions for communicating with control systems. It works at a rated supply voltage from 230V to 415V AC and up to 250A rating. Altistart 48 torque control enables starting without mechanical stress and smooth control of hydraulic transitions, with a single acceleration ramp making adjustments is quick and easy, whatever the load. If connected in the motor supply line it is suitable for motors with power rating up to 132kW (at 400V) for standards applications and 110kW (at 400V) for severe applications. If connected to the motor delta terminals it is suitable for motors with power rating up to 220kW (at 400V) for standards applications and 160kW (at 400V) for severe applications. It weighs 18.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Soft starter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1137865 |
| Artikelnummer fabrikant | ATS48C25Q |
| EAN-code | 3389110982411 |
| Artikelklasse (ETIM) | Soft starter |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Altistart 48 |
| Type nummer | ATS48C25Q |
| Omschrijving | SOFTSTARTER ATS48 250A, 230-415V |
| Land van Oorsprong | ID |
Technisch
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij 40 °C | 250 A |
| Nom. spanning Ue | 230 - 415 V |
| Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 230 V | 75 kW |
| Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 400 V | 132 kW |
| Nom. vermogen draaistroommotor, in driehoek-schakeling, bij 230 V | 132 kW |
| Nom. vermogen draaistroommotor, in driehoek-schakeling, bij 400 V | 220 kW |
| Nom. omgevings(meet)temperatuur zonder derating | 40 °C |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 220 - 415 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 220 - 415 V |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Geïntegreerde overbelastingsbeveiliging motor | Ja |
| Interne by-pass schakelaar | Nee |
| Met display | Nee |
| Torque control | Ja |
| Functie | Enkele draairichting |
| Aanloopklasse | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 21,636 kg |
| Afmeting verpakking | 51,5 x 46 x 42 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Downloads
Duurzaamheid
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Soft starter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
20210607210806127_593769291.bin
https://youtu.be/LxCZV1F94hU
https://youtu.be/S8pkFDbvW6c
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/ATS48C25Q
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Artikel bevat 1 st