Schneider Electric - Soft starter - ATS01N272Q
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Schneider Electric - Soft starter - ATS01N272Q
Ons artikelnummer
1030513
Artikelnummer fabrikant
ATS01N272Q
Type nummer
ATS01N272Q
EAN-code
3389110673197
Nom. bedrijfsstroom Ie bij 40 °C
72 A
Nom. spanning Ue
400 - 400 V
Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 230 V
0 kW
Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 400 V
37 kW
Nom. vermogen draaistroommotor, in driehoek-schakeling, bij 230 V
0 kW
Productomschrijving
ATS-01N272Q SOFTSTARTER 37KW
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Soft starter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1030513 |
| Artikelnummer fabrikant | ATS01N272Q |
| EAN-code | 3389110673197 |
| Artikelklasse (ETIM) | Soft starter |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Altistart |
| Type nummer | ATS01N272Q |
| Omschrijving | SOFT-START STOP 72A 400V 37KW |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij 40 °C | 72 A |
| Nom. spanning Ue | 400 - 400 V |
| Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 230 V | 0 kW |
| Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 400 V | 37 kW |
| Nom. vermogen draaistroommotor, in driehoek-schakeling, bij 230 V | 0 kW |
| Nom. vermogen draaistroommotor, in driehoek-schakeling, bij 400 V | 0 kW |
| Nom. omgevings(meet)temperatuur zonder derating | 40 °C |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 0 - 0 V |
| Type stuurspanning | AC |
| Geïntegreerde overbelastingsbeveiliging motor | Nee |
| Interne by-pass schakelaar | Ja |
| Met display | Ja |
| Torque control | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st