Schneider Electric - Signaallamp modulair - A9E18332
Productomschrijving
A9E18332 IV HELDER 12-48V SIGNAALLAMP
Ervaar verbeterde operationele veiligheid en minder stilstandtijd met Acti9 modulaire controlelampen. Hij is voorzien van een spanningsaanwezigheidsindicator voor betrouwbare spanningsdetectie en duidelijke statusweergave. De nominale voedingsspanning is 12VAC tot 48VAC of 12VDC tot 48VDC. Met verspringende aansluitingen voor gestroomlijnde bedrading, minder installatietijd en betrouwbare, veilige verbindingen. De witte LED-indicator verbruikt 0,3 W stroom en biedt een indrukwekkende levensduur van 100000 uur met een consistente verlichtingsefficiëntie. De vervuilingsgraad 3 garandeert betrouwbare prestaties in veeleisende omgevingen. Bovendien is de relatieve vochtigheid 95% bij 55°C en de tropische temperatuur 2. Hij heeft een beschermingsgraad IP2 en IPxx B. Het apparaat kan worden bevestigd op een symmetrische DIN-rail en de breedte is 2 plaatsen van 9 mm. De kleur is wit (RAL 9003). Het apparaat werkt bij temperaturen tussen -35°C en 70°C. Dit product voldoet aan de IEC 60947-5
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2086375 |
| Artikelnummer fabrikant | A9E18332 |
| EAN-code | 3606480088438 |
| Artikelklasse (ETIM) | Signaallamp modulair |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | iIL |
| Type nummer | A9E18332 |
| Omschrijving | iIL - Signaallamp - Enkel - 12-48V AC - Wit |
| Land van Oorsprong | BE |
Technisch
| Kleur kapje (kalotje) | Wit |
| Lamptype | Led |
| Lampvoet | Overig |
| Max. lampvermogen | 0.3 W |
| Nom. (meet)spanning | 48 V |
| Spanningstype | AC/DC |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Inbouwdiepte | 69.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 8 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,04 kg |
| Afmeting verpakking | 0,068 x 0,017 x 0,09 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 25,05 per 1 st |
Downloads
Duurzaamheid
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Links
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/A9E18332
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st