Schneider Electric - Signaallamp modulair - A9E18328
Productomschrijving
A9E18328 IV SIGNAALLAMP DUBBEL WIT/WIT 110-230V
Ervaar verbeterde operationele veiligheid en minder stilstandtijd met Acti9 modulaire controlelampen. Hij is voorzien van een spanningsaanwezigheidsindicator voor betrouwbare spanningsdetectie en duidelijke statusweergave. De nominale voedingsspanning is 110VAC tot 230VAC of 110VDC tot 130VDC. Met verspringende aansluitingen voor gestroomlijnde bedrading, minder installatietijd en betrouwbare, veilige verbindingen. De witte LED-knipperlichten verbruiken 0,6 W stroom en bieden een indrukwekkende levensduur van 100000 uur met een consistente verlichtingsefficiëntie. De vervuilingsgraad 3 garandeert betrouwbare prestaties in veeleisende omgevingen. Bovendien is de relatieve vochtigheid 95% bij 55°C en de tropische graad 2. Hij heeft een beschermingsgraad IP2 en IPxx B. Het apparaat kan worden bevestigd op een symmetrische DIN-rail en de breedte is 2 plaatsen van 9 mm. De kleur is wit (RAL 9003). Het apparaat werkt bij temperaturen tussen -35°C en 70°C. Dit product voldoet aan de IEC 60
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2320477 |
| Artikelnummer fabrikant | A9E18328 |
| EAN-code | 3606480088407 |
| Artikelklasse (ETIM) | Signaallamp modulair |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | iIL |
| Type nummer | A9E18328 |
| Omschrijving | iIL - Signaallamp - Dubbel - 110-230V AC - Wit/Wit |
| Land van Oorsprong | BE |
Technisch
| Kleur kapje (kalotje) | Wit |
| Lamptype | Led |
| Lampvoet | Overig |
| Max. lampvermogen | 0.6 W |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Spanningstype | AC |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Inbouwdiepte | 69.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP2X |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 8 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,046 kg |
| Afmeting verpakking | 0,068 x 0,017 x 0,09 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 29,55 per 1 st |
Duurzaamheid
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Artikel bevat 1 st