Schneider Electric - Rechthoekige connector, set (industrieconnector) - STBXTS2180
Productomschrijving
STBXTS2180 STB VEERKLEMCONNECT
Dit product is een aanbod van STB gedistribueerde I/O-oplossingen van Schneider Electric voor Modicon. Het is een verwijderbare veerklemconnector met 18 pennen voor digitale I/O-modules. Het compacte ontwerp met een 18-klemmenconfiguratie vergemakkelijkt een efficiënte connectiviteit. Het verbetert de modulariteit en vereenvoudigt de bedrading in gedistribueerde besturingssystemen. Het is ontworpen voor robuuste digitale I/O-signaalaansluitingen en is compatibel met meerdere modules. Het wordt geleverd met gebruiksvriendelijke veerklemmen. Dit product weegt 0.034 kg. Dit product is ideaal voor gebruik in industriële automatisering en gedistribueerde I/O-systemen. Voldoet aan de IEC en CE veiligheidsnormen. Dit is compatibel met digitale I/O modules STBDDO3705 en STBDDI3725. Het wordt geleverd in een set van 2 eenheden. Het is ontworpen voor montage op I/O-module. Modicon STB-gamma is eenvoudig, open en flexibel, en voldoet aan uw behoeften in elke fase van de levenscyclus van het prod
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1051506 |
| Artikelnummer fabrikant | STBXTS2180 |
| EAN-code | 3595863843491 |
| Artikelklasse (ETIM) | Rechthoekige connector, set (industrieconnector) |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Modicon STB |
| Type nummer | STBXTS2180 |
| Omschrijving | Modicon STB - Verwijderbare 18-PINs connector voor digitale I/O module |
| Land van Oorsprong | ID |
Technisch
| Contactuitvoering | Overig |
| Hoogte | 33.08 mm |
| Breedte | 17 mm |
| Aantal insteekcontactrijen | 0 |
| Nom. (meet)stroom In | 0 A |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 0 °C |
| Nom. (meet)spanning | 0 V |
| Toegekende stootspanning | 0 kV |
| Overspanningscategorie | II |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0 - 0 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0 - 0 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 0 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 0 mm² |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Materiaal contact | Overige niet-koperlegeringen |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Coating behuizing | Overig |
| Polarisatie | Overig |
| Met vergrendelingsvoorziening | Nee |
| Type vergrendeling | Overig |
| Montagewijze | Inzet |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| Met aardgeleider | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 0 °C |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP20 |
| Categorie voor Ethernetkabel | Overig |
| Diepte | 16 mm |
| Aantal polen | 0 |
| Coating behuizing | Overig |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Aantal leidinginvoeringen | 0 |
| Met afdichting | Nee |
| Positie kabeltoevoer | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 8 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,038 kg |
| Afmeting verpakking | 0,17 x 0,08 x 0,015 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 22,10 per 1 st |
Downloads
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/STBXTS2180
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 2 st